Kas laukia The Naked and Famous?

2010-10-27        


Naujosios Zelandijos alternatyvaus roko banda The Naked and Famous ryškiau sumirksėjo horizonte, kuomet šiemet vasaros pradžioje išleistas jų singlas Young Blood šovė tiesiai į pirmąją NZ topų vietą ir ten išbuvo 2 savaites. Šitokio įvykio Kiwių žemėje nebuvo jau 3 metus.

Todėl buvo nuspręsta apdovanoti kūrinį Silver Scroll apdovanojimu už metų dainą.


Nuogų ir įžymių grupę sudaro 5 nariai (David Beadle, Thom Powers, Aaron Short, Jesse Wood, Alisa Xayalith), bet pagrindiniais šefais laikomi tik 3 (Thom Powers, Aaron Short, Alisa Xayalith). Bet kadangi jums tos pavardės neįdomios, tai pasiklausykite gabalo-nugalėtojo (beje, jau turėjot progą).


Kvepia jaunu krauju, ar ne?

Naujesnis singlas Punching in a Dream tik patvirtino nuojautą, kad tai bus dar vieni MGMT, Passion Pit, Ladyhawke ar bet kas kitas iš naujos kartos – žaibiškos, laikinos sėkmės mėgėjų.


Reikia pripažinti, kad tai yra „čia ir dabar“ laiko dvasia ir ji tikrai skamba. Jaunimėlis šėls ir flomasteriais gadins maikes ir kūnus.

Tačiau daugiau panašaus mąsto gabalų albume nėra (iš viso jų 13, jei skaičiuotume kartu outro ir inetrlude). Nebent Girls Like You, kuris gudriai padėtas į galą, kad dar kartą užsimanytum paklausyti viso albumo.


Tačiau. Net jei likę kūriniai ryškiai atsilieka nuo aukščiau pažiūrėtų – atidžiau įsiklausius, jie nėra tokie blogi. O dar pasižiūri kaip kolektyvas atrodo gyvai ir beveik patiki, kad jie iš tikrųjų talentingi.

Čia pirmas albumą reklamavęs singlas All of This.


Duetu čiulba kaip kokie The xx.

O atsiranda tokios grupės visai iš niekur. Iki šiol jie savo sąskaitoje turėjo vos du EP (This Machine ir No Light) išleistus prieš du metus niekam nežinomame indie leible Round Trip Mars.


Debiutinis ilgagrojis Passive Me, Agressive You – jau po Universal vėliava.

Mes juos stebėsime ateityje. O jūs už ką statote: išsibezdės/sublizgės dar labiau?


The Naked and Famous:

Rezultatai

Loading ... Loading ...


Beje, ar azijietiškų bruožų Alisa Xayalith jums neprimena Valerie Trebeljahr iš Lali Puna?

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.