Kalipo turi Yaruto

2014-09-26        

Kalipo_-_Yaruto

Vokietija atakuoja naujais projektais. Yaruto – debiutinis albumas iš Kalipo, bavaro Jakob Häglsperger. Elektroninė sekmadienio lengvybė, kuriai kiek pritrūksta išskirtinumo.

Jakobas prieš tai grojo keliuose projektuose,kur grojo kiek agresyvesnę muziką, kaip new wave, hip-hop ar breaks. Panašu, jog panoro patapti stilingu ir subtiliu, todėl sukūrė projektą Kalipo, kuriame vynioja tech-house / downtempo. Kaip pats teigia, eksperimentuoja – depresuoja studijoje penkias dienas per savaitę ir tik kelias minutes iš viso to laiko jaučiasi laimingu. Nežinau, ar visiems taip nesiseka, bet man atrodo, kad vietomis reiktų tiesiog paieškoti kiek gilesnės idėjos ir būtų tvarkoje. Nes dabar tikrai jaučiasi kai kurių kūrinių pritempimas iki rezultato.

 

Kalipo_-_Yaruto_SuruLT

Albume Yaruto yra keletas šviesulių, kurie, tikiuosi, ilgainiui išaugins neblogą rezultatą – Come, Listen To You ar Cloud Dancing II klausosi maloniai. Keletas kūrinių gal ir būtų neblogi, tačiau vien jų pavadinimas neleidžia jų tokiais pavadinti – Get Rich ar Ganja.

Be to, tas karpytas vokalas kūriniuose Yaruto ar Lux jau išėjo iš mados jau prieš kelis metus.

Neblogai, bet šis leidinys dar galėjo palaukti.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.