Kalėdinė Nostros TV antena

2009-12-24      4 KOMENTARAI  

kaled_tv

Su artėjančiomis, Brangieji! Kalėdos yra ta šventė, kada keletą dienų paeiliui sėdime prie stalo namie, pas gimines ir draugus. Lėkštės su silke ar mišraine bei, žinoma, televizorius yra būtini šventinės aplinkos atributai. Marijos žemės televizijos jau kelias savaites anonsuose vartosi per galvą bandydamos įteigti, kad būtent jos mums paruošė pačius geriausius filmus šventėms sutikti. Taigi, ką siūlo žiūrėti Nostra?

Ketvirtadienis (Kūčių vakaras): TV tinklelių  sudarytojų dievas – reitingas, todėl dvi populiariausios mūsų televizijos spjauna į  tai, kad Kūčios yra ramybės bei susikaupimo šventė ir be jokios žvalgybos ant stalo kala rimtus kozirius.19.20 per TV3  „Šrekas Trečiasis“, po jo, tikintis išlaikyti žiūrovą, 20.55 metami „Karibų piratai. Pasaulio pakrašty” su J. Deppu priešaky. Tačiau aš 21.00 perjungsiu į LNK, nes esu ištikimas „Žmogaus voro“ fanas, tad antra šio filmo dalis – kaip  tik man. Nemėgstate visokių fantastinių pasakų? 20.30 TV1 eteryje – „Taksi 2“ kaip tik Jums.


Penktadienis (pirma Kalėdų diena): Kalėdos – šventė, kai aš mėgstu žiūrėti visokius filmus vaikams. Taigi nuo 10 val. ryto aš draugausiu su LNK ir žiūrėsiu du puikius multikus  – „Pixar“ animacijos studijos “Ratus“ ir R. Zemeckio „Svajonių traukinį“. 14.10 – filmas, be kurio Kalėdos nebūtų Kalėdomis – “Kaip Grinčas Kalėdas vogė” su J. Carrey. Daugiau žiūrėti iš esmės nebėra ką, nes tiek milijoną kartų matyta “Kaukė” su tuo pačiu J. Carrey, tiek nepavykęs „Vienas namuose 4“ nedžiugina. Suprasdami, kad su “Išsipildymo akcijos„ koncertu per TV3 nepakonkuruosi, visi kiti didieji šalies kanalai nusprendė tą laiką tyliai pasėdėti kamputyje. Drąsesnis tik TV1, siūlydamas „Asteriksą ir Obeliksą prieš Cezarį“ nuo 18.45 bei „Taksi 3“ iš kart po jo. Jei kankins nemiga, pirmą Kalėdų dieną užbaigti galima su 3 val. trukmės (įskaitant reklamas) “Džo Bleko viešnage” per TV3 nuo vidurnakčio.


Šeštadienis (antra Kalėdų diena): Po nakties su Džo Bleku, atsikelti 8.40 ryte gali būti sunkoka, nors tikrai norėčiau pažiūrėti pilnametražį „Kempiniuką Plačiakelnį“ per LNK. Po jo iki 14 val. galima užsiimti mišrainės ir likusių šližikų naikinimu. O tada mano dėmesio LNK kanale pradės reikalauti jo didenybė Haris Poteris pirmoje dalyje „Haris Poteris ir paslapčių kambarys“. Vos jam įpusėjus, 15.35 imsiu neramiai muistytis, nes į ausį ims kuždėti dieviškas rusų animacinis filmukas „Alioša Popovičius ir Slibinas Tugorius“ iš TV3. Antra dilema atsiras 16.20, kai per TV1 startuos dar viena graži istorija „Knygų valdovas“ su M. Culkinu. 18.30 merginos klyks, nes per LTV judesius rodys Ch. Tatum „Šokyje hip-hopo ritmu“. Vaikinams bėda, nes 19.00 per LNK Aragornas, Legolasas, Gimlis, Frodo ir co.  – „Žiedų valdovas. Dvi tvirtovės“. Vakarui pabaigti – E. Kusturica ir “Pažadėk man” nuo 22.45 per LTV. Mažesnio levelio snobai renkasi „Talentingąjį misterį Riplį” su M. Damonu (23.15 BTV) arba „Prarastąjį miestą“ su E. Garcia ir D. Hoffmanu (23.45 per LRyto TV).


Sekmadienis: ši diena skirta grįžti namo ir lengvam poilsiui. Tikiuosi juos pasiekti iki 15.25, kai per TV3 startuos animacinė rusų istorija „Slibinas Goriničius ir Dobrinia Nikitičius“. Ji, kaip mažiau kartų matyta, nugalės vieną geriausių, mano nuomone, „Pixar“ studijos darbą – „Žuviuką Nemo“ (14.55 per LNK). Po Anglijos futbolo lygos rungtynių į kino pasaulį būtinai sugrįšiu 21.00., ne per LTV – mano meilė N. Portman „Stebuklingoje žaislų krautuvėlėje“. 23.25 keliausiu į LNK stebėti „Neįtikėtinų Lemoni Sniketo istorijų“.  Jei, netyčia, tokios pasakos nebenorėsiu, tikėtina, kad jamsiu mordabojų „Bebaimis“ su J. Li per Tv3 nuo 23.40.


Tiek kino šiam ilgam savaitgaliui. Dominuoja animacija ir fantastinės istorijos. Tačiau kada daugiau, jei ne per Kalėdas vyksta stebuklai? Gero švenčių ir gero kino!

Ašaros Kinas

4 Replies to “Kalėdinė Nostros TV antena”

Leave a Comment

Your email address will not be published.