Watergate. Kelios dešimtys kvadratinių metrų densfloras Šprė (toks upės pavadinimas) pažasty, žaižaruojantys LEDai virš diskotekininkų galvų, smalsūs klubiniai turistai, griežtas feiskontrolas. Žodžiu, tipiškas Berlyno klubas su išskirtine savo aura. O koks gi tipiškas Berlyno klubas be personalinės kompiliacijos?

Watergate miksų serija vystyta produktyviai ir proporcingai – kasmet po porą naujų miuziklo dalių, kurias suko Onur Ozer, Sebo K, Ellen Alien, dOP ir dar keli neblogi veikėjai (tik apie 07 jums nepapasakojom).

Aštuntasis šūvis patikėtas Lee Curtiss. Bičas iš Detroito (kaip netikėta), priklauso į šonus iš geidulio plėšomai Visionquest chebrai, virina neblogai – kažkada giliai įstrigo jo remiksas Kiki kūriniui Good Voodoo.

Aštuntas Watergate audiodublis prasideda labai nuotaikingai, troksleriškai. Madingas grūvas, šių laikų dypui būdingi it ketaminu pripumpuoti vokalai. Mano jautri siela jaučiasi patogiai, visada labiau patiko, kai glosto, nei kai daužo. Raudonos lemputės ant nuotaikos mikšerio pareina iškart tarp Footprintz ir Guy Gerber kūrinių. Bala žino, kas tai (kažkaip abu kūriniai tokio motyvo neturi), bet galiu duot nukirsti kairę ausį – šiuo bus, o gal jau ir yra, ne viena kolonėlė supjaustyta.

[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/hate-love-maayan-nidam-remix.mp3]Guy Gerber „Hate Love (Maayan Nidam Remix)“

Sudrumstęs ramybę, pjūklas metamas į šoną ir grįžtama prie patikrintų plaktukų. Footprintz, dOP, Maceo Plex – visi jie kompiliacijoje sutinkami ne po vieną kartą, ir galbūt dėl to mikso kreivė pakankamai tolygiai kyla aukštyn. Vokalai niekur nedingsta. Jie kaip vaiduokliai klaidžioja kažkur erdvėje ir apsireiškia skirtingomis formomis, o aukščiausia sueities akimirka lyg ir pasiekiama kartu su vienu iš šios vasaros bangeriu.

Iškart po jo oraliai patenkina šiandieninė mano diva Kim Ann Foxman. Ir viskas. Jungiame šviesas…

Dievinu, kai išgirstas miksas užburia. Tuomet dar porą minučių sėdi tyloje it pabučiuotas. Gal ir esi pabučiuotas – įkvėpimo, nuostabos, šviežių vėjų. Apie Watergate 08 to pasakyti turbūt negalėčiau. Greičiau tai šių dienų tech house ir to, kas aplink jį, atspindys – savotiškos rinkos tendencijos. Sudėliotos kokybiškai ir gyvybingai bei puikiai atspindinčios selektoriaus skonį, bet perdėm lengvai nuspėjamos.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *