Lygiai prieš savaitę etatiniai Suru.lt fotografai Nendrė Žilinskaitė ir Rytis Šeškaitis lankėsi White Lies ir Alex Cameron koncerte Anglijos sostinėje. Jei nežinot pastarojo – tai skubėkit sužinoti. Tai toks keistas Niko Keivo (kai dar buvo jaunas ir durnas), Jamie Lidell ir dar bbz kokių kreivybių mišinys.

Žemiau Nendrė dalinasi prisiminimais, o Rytis – nuotraukomis iš koncerto.

Argi ne puikus derinys – Alex Cameron ir White Lies viename? Alex Cameron apšildė White Lies Londono koncertų salėje Troxy kovo 4 dieną vykusiame koncerte. Ten ir apsilankėme. Tai kas tas Alex Cameron? Kaip turbūt nežinote, jis australų kilmės kūrėjas ir atlikėjas, kadaise įkūnijęs susifeilinusį pramogų pasaulio atstovą, tačiau šiuo metu jau esantis po visai solidaus leiblu Secretly Canadian (amerikiečiai by the way) sparnu.

Ketinome iš jo imti interviu. Beveik ir pavyko. Tačiau beveik nesiskaito. Visi klausimai apie jo asmeninę higieną, apie tai, ar tikrai gyvenime svarbiausia prižiūrėti genitalijų švarą ir galiausiai klausimai apie jo kūrybą, liko neatsakyti. Grįžtant prie pirmojo klausimo, pažymėtina, kad dar koncerto metu atlikėjas pasidžiaugė, kad grupė nesipraususi keletą dienų. Nors nieko nesijautė iš pito, norisi romantiškai tikėti, kad būtent niežulys, o ne prastai pastatyta choreografija, sąlygoja Alex’o judesius scenoje. Pakėlus fokusą nuo apačios į viršų, noriu pasidžiaugti, kad Alex Cameron atliko labai smagaus albumo Jumping the Shark gabalus, iš kurių mane asmeniškai labiausiai jaudina Happy Ending. Labai įdomiai žiūrejosi Alex’ o kolega Roy Molloy, kuris ramiai neprastai apšviestas tiesiog sėdėjo ant kėdės scenoje kai kurių gabalų atlikimo metu. Bet grįžkime prie Alex’o. A fucking nobody situacija keičiasi. Sklinda gandas ir gana įdomu tai, kad Alex Cameron buvo pagautas ir kaip atlikėjas pastebėtas Davido Lyncho naktiniame klube Silencio, kur vyskta daug idomių dalykų. Dar sklinda gandas, kad Mac DeMarco labai palaiko atlikėją, nes Alex Cameron yra tiesiog fkn brilliant. Netingėkite patikrinti Jumping the Shark albumą, jei prijaučiate synthpopui.

 

White Lies buvo geri. Jų nedrįstu pristatinėti. Rytis Šeškaitis labai šauniai filmavo kaip londoniečiai poginosi White Lies pasirodymo pabaigoje. O energingai pogintis ir šokti Londone vyrai ir moterys moka.

White Lies pasirodymo metu vidinė penitenciarinė sistema suveikė baisiais sąžinės priekaištais, nes labiau laukiau Alex’o, tačiau jau po pirmo gabalo supratau, kad ne Alex’as, o White Lies visiškai užvaldė Troxy koncertų salę. Dainos iš White Lies naujausio albumo Friends puikiai susiklausė ir susišoko, kaip ir senieji šlageriai There Goes Our Love Again, Bigger Than Us, Unfinished Business ir kt.

Kaip ir visi geri dalykai, koncertas baigėsi ir liko tik britų, kelių australų bei lietuvių pralietu pro šalį alumi sulaistytas Troxy salės kilimas ir keletas nuotraukų.

 

Bangos Koncertai Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published.