Jubiliejinė Yaga – jau rytoj!

2013-07-24        

Goodlife photography 10

Ryt prasideda dešimtoji Yaga! Festivalis „Yaga gathering 2013“ vyks liepos 25–29 dienomis Ežeraičio miške, prie Spenglos ežero. Jubiliejiniame festivalyje pasirodys įvairios elektroninės muzikos atlikėjai, festivalis bus nuspalvintas Suomijos meistrų dekoracijomis. Kaip visuomet, daug šviesų bei daug garso.Besiruošiant festivaliui, organizatoriai rinko freakishkiausią dalyvį iš žieminio Yaga Ball, į ratus pagalius kišo hakeriai, nulaužę internetinę svetainę, kvietė pasitūsinti kultūros nakty ir treniruotis su Super Gentimi kaip šokti prieš pat festivalį Gedimino kalno papėdėje.

Festivalio muzikinėje programoje išgirsime Banda Dzeta, Kalumet, Psyfactor, Puoskari, Uebanda People, pluoštą garsų iš Lietuvos ir užsienio dj-ų. Sveikatingumo ir amatų erdvėse bus siūloma daugybė užsiėmimų. Šiemet festivalio dalyviai atvyksta net iš 20 šalių – Pietų Afrikos respublikos, Australijos, Kanados, JAV, Rusijos ir Europos. Specialiai lankytojų patogumui veiks vaikų darželis, lauko dušai su karštu vandeniu, pirtis, saugoma automobilių stovėjimo aikštelė, bus galima išsinuomoti visą stovyklavimui reikiamą įrangą, veiks įvairių šalių virtuvės.

Festivalyje daug dėmesio skiriama ir ne tik muzikinei scenai. Amatų dirbtuvės, švietėjiškos paskaitos – tai tik dalis visa to, ką gali patirti „Yaga gathering 2013“. Viena iš numatomų pramogų – nakvynė tipyje, autentiškoje Šiaurės Amerikos indėnų būste. Tipis ir gamtos pirtis, į Lietuvą atkeliavo visai neseniai ir bus pristatyti sujungiant juos su Lietuvių bei įvairiomis kitomis kultūromis, kurios puoselėja darną tarp gamtos ir žmonių. Už nedidelį mokestį festivalio lankytojams bus siūloma persikelti į senovės indėnų laikus ir apsigyventi tradiciniame šios kultūros name – tipyje. Čia vakarais įsižiebs ugniakuras, o rytais, pro į rytus nukreiptą įėjimą, glostys pirmieji saulės spinduliai. „Visos šios paslaugos nėra vien tik paprastos paslaugos surašytos kataloge. Siūlydami išbandyti vienus ar kitus dalykus mes supažindiname su tradicijomis, perduodame tą dvasią kuria gyvename patys. Tai galimybė nors trumpam pajusti tai kas šiuolaikinėje visuomenėje pamiršta, grįžti prie mūsų šaknų“ – sako tipis.lt ir pabusk.lt bendrakūrėjas Saulius Šeštavickas.


20130524_eos_320

Daugiau info čia. Iki greito.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.