Ė, nesupratau, kieno tu pusėj? Moteris tipo gyvent mokai? Tu man geriau papasakok, kaip lengviausiu būdu mergą pakabint, ir man visai nereikia lalala ten apie ilgus ir gražius santykius. Nu, kaip bičas bičui tipo…

Taip_ir_maniau

Va tokį štai laišką gavau iš vyriškosios mūsų skaitytojų pusės atstovo. Beje, pastaruoju metu nedaktaras[eta]suru.lt dažnai atakuojamas skaitytojų laiškais su prašymais patarti. Patarti stengiamės visiems. Visais gyvenimo klausimais.

dvynes_isejo_out


Taigi, kaip elgtis jaunuoliui, norinčiam susipažinti su mergina? Universalaus ir vieno atsakymo į šį klausimą nėra. Kodėl? Nes nėra dviejų vienodų merginų. Nes tėra du būdai suprasti moteris. Ir jų niekas nežino. Net homozigotinės dvynės, ir tos turi skirtingus priėjimo kelius. Tai kaip žinoti, kuriuo keliu pasukti? Ką pasakyti, parodyti? Kuo nustebinti, sužavėti? Pateiksiu jums keletą paprastų taisyklių. Praleisiu tokias banalias, bet akivaizdžias tiesas, kaip „reikia turėti pinigų“, „būti gražiu“ ir panašiai. Norit vadovaukitės, norit – ne. Jei esate vakarėlių liūtas, tigras, rakūnas ar kitas grobuonis, drąsiai siūlykit savo variantus dėl sėkmingos žvejybos.


1 taisyklė: pre-selected.

iejimas

Ar esi pastebėjęs, kad gražiausios merginos klube tau šypsosi tada, jei esi atėjęs su drauge (ir kam aš ją pasiėmiau?) ar pussesere, kurios nėra kaip palikti ant ledo? Nesmerk savo palydovių. Nes gali būti, kad merginos tau palankios būtent todėl, kad atėjai jau su kažkuo. Kaip jos tai pastebėjo? Nesuk galvos. Jos viską pastebi. Ką joms tai reiškia? Tai sako, kad tu turi kažko, dėl ko su tavim eina į klubą: pinigų, įdomių istorijų, švelnias rankas… Be to, klube padidėja „kalegenų ekspresija“ (apie genų ekspresiją – kitame Rentgeno straipsnyje). Dėl to kiekviena, kuri save laiko šio to verta, nori tai įrodyti. „Nukabinti“ kitos merginos vaikiną – puikiausias būdas pasipuikuoti prieš drauges.

Ką turi daryti tu? Praktiškai nieko. Įkalbėti bendramokslę, gerą draugę ar sesę atkeliauti kartu į klubą. Galbūt pašokti porą organų prisitvirtinimą patikrinančių šokių. Paskui viskas tegul vyksta taip, kaip turi vykti. Na, gal ne visai taip. Keletą gudrybių išduosiu vėliau.


Folkas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *