Techno muzikos veteras grįžta į areną su 11(!) albumu Loving. Naujausias darbas yra išleistas Sven Väth`o įrašų studijoje Cocoon Recordings rugpjūčio 30 dieną. Akivaizdu, kad direktorius liepia autoriui apsiraminti ir į viską žvelgti labai stilingai, švelniai ir seksualiai.


To, ką turbūt daugelis prisimena iš Kanzleramt leistų Reality To Midi [1998], ar Heilstyle [2002] – nėra. Iš vienos pusės džiugu, nes Johannes Heil niekada nestovi vietoje. Jis visuomet balansuoja tarp šokinės muzikos kraštutinumo, – sugeba sukurti nuostabią minimalizmo simfoniją 20.000 Leagues Under The Skin [2003], vėliau iki maximalių estetikos + brutalumo ribų prieinantį The World [2004]. Žvelgiant iš kitos pusės – buvo tikėtasi senobinės diskotekų vakcinos, kuri pagerintų smegenų veiklos imunitetą išsidarkant naktimis. Na, bet senolis parodo, kad turi parako bekurdamas ir lengvesnę muziką.
“To share and to increase the love, to let the soul speak through the music, is a feeling which can hardly be described with words. With Loving, I want to embrace the whole world, because this journey to the origins of electronic dance music in between Modern Detroit, high tech Soul and House is coming from the very bottom of my heart.” (Johannes Heil, 2010)


Visą albumą sudaro naujų 12 gabalų, kurių stiliaus kamienas yra tech-house. Labai patiko idėja sujungti dviejų stilių miestus – Chicago house ir Detroit techno. Kompozicijos Freedom of Heart ir Twentythree garantuotai bus grojamiausios Cocoon`o klube visą rudenį. Gaila, kad keletas gabalų užknisa savo banalumu bei monotonija. Bet beklausant santūrųjį The Ace tie keli minusai pasimiršta. Ritmika išsiskiriantis kūrinys – tik vienas (seniau darydavo gerokai daugiau) – Hallelujah, atidarantis užuolaidas visam albumui, kuriame netrūksta afrikietiškų prieskonių – šiltų vokalų nuotrupų ir pizzicato stiliaus bosų patampymų.

Finišo tiesiojoj Johannes`ui pavyko sukurti gerą šokių muzikos albumą, kurio nuotaikos – rudeninės meilės pradžia.


Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.