Jau šį šeštadienį, kovo 24 dieną, Tuborg Loftas Live  koncertuos fenomenalaus įvertinimo praeitais metais sulaukęs britų atlikėjas Jamie Woon. Į Lietuvą jis atvyksta su grupe ir visa savo technika. Pirmą kartą Lofto istorijoje yra atskraidinamas toks kiekis įrangos.

„Vien Woon bagažo gabenimas į Lietuvą mums kainuos daug daug tūkstančių litų“, –sako menų fabriko Loftas vadybininkė Greta Lechavičiūtė, besirūpinanti Jamie Woon kelione į Vilnių, tačiau konkrečios sumos neatskleidžia.

Tiesa, kitų ypatingų reikalavimų šis atlikėjas neturi. J. Woon svarbiausia, kad saugiai atkeliautų visa jo technika ir garsas koncerto metu būtų nepriekaištingas. Taip pat rūpi, kad klausytojai iš koncerto išeitų patenkinti.

2011 m. Jamie Woon buvo įvertintas BBC. Šis autoritetingas ir didžiausiais pasaulio transliuotojas kasmet paskelbia perspektyviausių atlikėjų sąrašą – metų geriausiųjų tope Jamie Woon „iššovė“ į populiariausių gretas.

 
J. Woon pasirodymą Vilniuje apšildys taip pat jau įvertintas ir apdovanotas praeitų metų debiutantas Markas Palubenka.

„Pamenu, sužinojau apie tokį dalyką kaip BBC Sound of. Visų pirma 2011 m. sąraše atradau James Blake. Vėliau užmačiau ir Jamie. Iškart pasiklausiau jo kūrybos ir pagalvojau – oho!“, – sako Markas.

Galimybę apšildyti Jamie Woon jis priėmė kaip dovaną. Taip pat prieš brito pasirodymą didžėjaus vaidmenyje pasirodys ir Despotin Fam narys Vaiperis.

„Jamie Woon telpa į mano tobulos pop muzikos apibrėžimą. Jau žinau, kokia muzika turėtų skambėti prieš jam pasirodant Vilniuje“, – sako savo pasirodymui jau seniai pasiruošęs Vitalka.

Afiša Bangos

One reply to “Jamie Woon čimodanai”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *