Dar visai neseniai ausis ir kojas kuteno minialbumas (38 minutės) Barbed Wire. Bet atrodo, kad ne jis šiemet taps pagrindiniu Jahcoozi koziriu.

Kas tie Jahcoozi? Tai tarptautinis trio 2002-ais susibėgęs Berlyne. Robot Koch kuria bytus būtent tame mieste, Oren Gerlitz (tas dreduotas) boso partijas siunčia iš pažadėtos žemės, o pusiau britė/pusiau šrilankietė seksulka Sasha Perera vokalus įsirašinėja Londone.


Kokios spalvos muzika gaunasi?
Tokios:


Jei tektų aiškinti draugui nesugebančiam matyt spalvų, bet puikiai girdinčiam sakyčiau taip: „įsivaizduok, kad Tricky ir Gorillaz narius užrakino rūsyje ir liepė groti electro/dubstep/grime, o prie mikrofono pridėjo bonusinę M.I.A. arba geriau Santigold…“.


Albumas Barefoot Wanderer gavosi labai įvairus (tilpo net The Cure koveris), nors gal ir mažiau spalvotas – tamsių atspalvių jame daugiau nei pirmuose dvejuose). Todėl nekeista, kad balandžio 19 dieną kompaktas bus išleistas su BPitch Control lipduku. Juoba, kad bytų įvairove ir boso gilumu Jahcoozi beveik neatsilieka nuo Modeselektor.


Vienas iš vienuolikos gerų gabalų čia:


[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/Jahcoozi_-_Msoto_Millions.mp3]

Jahcoozi feat. Uko Flani „Msoto Millions“Žemiau – viso albumo ištraukos.


[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/Jahcoozi_Barefoot_Wanderer_Album_snippets.mp3]

Jahcoozi feat. Uko Flani „Msoto Millions“


Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.