OCT-HERNIA vol2

Avalanche organizacija grįžta su antruoju ekstremalios elektroninės muzikos rudeniniu meniu. Spalio 4 d., šeštadienį, pristatoma antroji industrial ambient muzikos festivalio dalis – Oct-Hernia Vol. 2.
Avalanche
stengiasi laikytis aukščiausių veiklos standartų, nuolat bendradarbiauja su garsiomis muzikos leidyklomis, todėl festivalyje Oct-Hernia Vol. 2 gros pagrindiniai operatoriai iš Vokietijos – Tesco Organisation, Danijos – Posh Isolation, Autarkeia smogikai. Oct-Hernia Vol. 2 taip pat yra ir viena iš stotelių, skirtų MK9 (aka Death Squad) turui po vakarų pasaulį, 2014 metams.

Koncentruotas ir išgrynintas renginys stengiasi laikytis savo linijos bei pažadų, todėl nebijodamas pristato šiuos unikalius projektus:

Ke/Hil (DE)– elitinis duetas, ir tik 2010 užgimęs naujas jų sumanymas jau spėjo įsiminti šalia kitų, jų gamintų industrial perlų – Genocide Organ, Anenzephalia. Brigant Moloch ir Wilhelm Herich perteikia savo konceptualų požiūrį į juos supančią tamsią gyvenimo realybę. Muzikine prasme Ke/Hil niekur nepabėga nuo savo stiliaus, kuris varijuoja tarp analoginio old school industrial ir power electronics. Unikalios video projekcijos sustiprina iki maksimumo šį garso košmarą. Vokiška analoginio garso precizika koncerte išsiskleis visame gražume.

 

Death Squad (US) – jau 20 metų kuriantis noise muzikos atlikėjas iš San Francisko. Michael Nine ir jo projektas MK9 šiais metais turuoja po Vakarų valstybes, tačiau Vilnius bus išskirtinis tuo, jog atlikėjas šiam ypatingam vizitui prikels savo numarintą projektą Death Squad. 2012 metais lietuviška leidykla Autarkeia perleido netgi 13 šio projekto albumų. Visą tai bus galima išgirsti gyvai dar kartą. Death Squad pasirodymai nuolatos pasižymėjo kontraversija ir konfrontacija. Michael Nine visuomet provokavo žmogaus emocijas, todėl lieka visiška paslaptimi ką šis atlikėjas surengs šio koncerto metu.

Vanity Productions (DK) – tai vienas iš solo projektų, už kurio vairo stovi Christian Stadsgaard. Šis atlikėjas buvo vienas iš tų pagrindinių aktyvių vienetų paskutinius 15 metų Kopenhagos noise scenoje, kurioje dominavo kaip muzikantas, renginių organizatorius ir leidyklos vadovas. Paskutinius 5-ius metus Christian Stadsgaard didžiausią dėmėsį skyrė savo leidyklai Posh Isolation bei kitam industrial duetui Damien Dubrovnik. Šiuo metu atlikėjas sugrįžta su savo solo projektu ir nauju muzikiniu amplua, kuriame kontrolę ima virpantys trikdžių garsai, sunkūs drone pasažai ir nerimą kelianti atmosfera.

Hassokk (LT) – dar viena gyva retenybė festivalio scenoje. Mykolas ir Body Cargo su žaliu džiunglių pragaru neturi analogų nei lietuvių, nei pasaulio industrial scenoje. Tuo tarpu kitas jo projektas Hassokk orientuotas į pilką ir dvokiančią urban bedugnę. Tiek industrial, tiek post-mortem koncentratas ir yra tas pagrindinis Hassokk arkliukas, kuriuo ir nuodijami ypatingomis progomis susirinkę klausytojai.

Velemara (LT) – pirmame festivalyje stipriai debiutavęs atlikėjas sugrįžta į Oct-Hernia Vol. 2 su nauja programa ir nauja jėga. Šį kartą black industrial adeptas pristatys savo garso medžiagą skirtą Diatlovo perėjos mistiškajam incidentui. Tikėtina, kad jūs išgirsite būsimąjį albumą.

Renginio metu veiks merchandise prekyba su atlikėjų įrašais bei atributika.
Pertraukų metu įtampą nuims DJ setai.
Renginio vieta – Kultūros baras Kablys. Durys – 19:00 val. Apsilankymas – 40 LT.

OCT-HERNIA vol2_Atv

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *