Pavasarį nėra nieko geresnio už palaipsniui ilgėjančius vakarus, tirštėjančias senamiestčio gatves, gaivų lietų ir dar gaivesnes balas. Balos ne balos, jei neavite guminių botų. Juk prarandate pusę džiaugsmo. Na, o kuo jūsų botai įdomesni, tuo smagiau ir pačiam, ir aplinkiniams.


Be to ir mados pasaulio guru šį apavą iškėlė ant pjedes stalo. Kiekvienas iš jų pateikia savą išskirtinį guminių modelį. Sakau išskirtinį, nes bendros tendencijos nėra: vieni pasisako už vienspalvius ir į odinius batus panašius modelius, kiti siūlo spalvingus, su šį sezoną ir toliau madingais gėlių raštais arba akį traukiančiais užrašais išmargintus guminius. Formų įvairovė taip pat stebina ir džiugina. Prada siūlo žvejoti tinkančius aulinius iki pažastų, o labiau elegantiškam stiliui prijaučiančios asmenybės gali rinktis guminius su kulniuku.


Sau ištikimi lieka tik jau beveik legendiniai Hunter botai. Šie net garsiausių žvaigždučių pamėgti guminiai žavi grubia forma bei spalvų palete. Ir bent jau man asmeniškai –  idealiai tinka prie lengvo audinio vasarinių suknelių.


Nepamirškite, kad mylimiausių savo aulinukų nebūtina derinti su likusiu garderobu, nes būtent jie gali būti pagrindiniu jūsų aprangos akcentu.


O dabar metas paganyti akis. Išsirinkite savo favoritus.

[nggallery id=101]


Šmotkės

7 Replies to “Įmerkus kojas”

Leave a Comment

Your email address will not be published.