Šokiais iki ryto didžiuosiuose miestuose pagarsėję Jager vakarėlių organizatoriai tęsia pernai gimusią vasaros tradiciją – savaitgalio renginių serijas Nidoje. Šiais metais pirmas Ice ice Jager trijų dienų vakarėlis suplanuotas birželio 23 – 25 d. (Joninių savaitgalį) Corona beach bar. Savaitgalio programoje surašyti grupės ir atlikėjai, kuriuos mažai kam reikia pristatinėti – SEL, Tabami no DJ`s ir Erica Jennings, Happyendless, Sisi, DJ Recoco bei Nidos dvasia – Rokelis LDR (Nida in Deep).

„Kartu linksmintis ir šokti iki ryto, gerą muziką groti, pamiršti miestą ir darbus, atsigaivinti ir vėl visiems paplūdimyje susirinkti… Taip esame nusiteikę – su rankomis, pakeltomis į orą!“, – ko tikėtis iš būsimo savaitgalio Nidoje pasakojo vienas Jager vakarėlių organizatorių Gediminas Avižonis.

Daugiadienio vakarėlio programą birželio 23 dienos (ketvirtadienio) vakarą pradės Tabami no DJ’s komanda su visada žavia Erica Jennings ir energinguoju Viktoru Diawara.

Penktadienio naktį užmigti neleis SEL dainos – ir tos, atmintinai išmoktos dar mokykloje, ir iš naujausio SEL albumo Aš kaip žąsis. O antrą penktadienio nakties dalį diriguos prie pulto stosiantis DJ Recoco ir Nidos vakarėlių dvasia – Rokelis LDR.

Happyendless vyrai susirinkusiųjų nepasigailės trečiąją naktį – birželio 24 d. (šeštadienį). Roko, elektronikos, energijos ir šlapių marškinėlių tikrai netrūks. „Ruoškitės palikti batus prie scenos“, – vakarėlio baigtį prognozuoja Gediminas Avižonis. Happyendless paskutinę vakarėlių ciklo naktį padės nenuoramos Sisi ir Rokelis LDR.

Žymūs lietuviškos muzikos veikėjai Nidos oro temperatūrą Corona Beach Bar per tris naktis pakels bent dešimt laipsnių, o klimato svyravimų, šokių iki aušros ir karščio nebijančius vakarėlininkus atgaivins specialūs lediniai Jager paruošti gėrimai.


„ICE ICE JAGER“ PROGRAMA

23 d.
TABAMI NO DJ`s su Erica Jennings

24 d.
SEL
RECOCO
ROKELIS LDR (Nida in Deep)

25 d.
HAPPYENDLESS
SISI
ROKELIS LDR (Nida in Deep)

BILIETAI:
23 d.: 20 LT
24 d.: 30 LT
25 d.: 20 LT
Trijų dienų abonementas: 60 LT
Bilietus platina Tiketa

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *