Alternatyvos festivalis Satta Outside vyksiantis rugpjūčio 13 – 15 d. Šventojoje skelbia naujus patvirtintus atlikėjus: legendinės įrašų kompanijos WARP atstovą Hudson Mohawke bei žinomą RBMA absolventą Dorian Concept.

Hudson Mohawke yra vienas jauniausių visų laikų legendinės WARP įrašų kompanijos atlikėjų. Pernai išleidęs labai sėkmingą savo debiutinį albumą Butter, šį sezoną muzikantas yra dažnas žinomų festivalių nuo Berlyno iki Tokijo svečias.

„Mėgstu groti kaip įmanoma skirtingai ir nenuspėjamai. Visuomet groju įsijausdamas į situaciją, o ne taip, kaip iš manęs yra tikimasi. Noriu, kad visi spėliotų”, – apie savo pasirodymus kalba vienas beats kultūros pradininkų Hudson Mohawke.

Kitą festivalio scenoje debiutuosiantį atlikėją Dorian Concept galima laikyti absoliučia šiuolaikinės Vienos pažiba. Tai labai talentingas muzikantas, kuris grodamas visiškai naują ir ne visiems suprantamą muziką, užsidirbo pripažinimą net tradicinės kultūros puoselėtojų tarpe.

Ne kartą Lietuvoje Mondayjazz LIVE! serijos renginiuose koncertavusio atlikėjo įrašus leidžia svarbios muzikos leidyklos Kidred Spirit padalinys beats kultūrai puoselėti – Nod Navigators.

Paskutinė naujiena Satta Outside programoje Silence muzikinės šeimos nario Leon Somov prodiusiuota dainininko Adomo programa. Belgijoje gyvenantis atlikėjas scenoje pasirodys kartu su prodiuseriais Leon Somov, Few Nolder bei būgnininku Marijum Aleksa. Muzikantai pirmą kartą Lietuvos publikai pristatys Adomo muzikinius ieškojimus elektroninio kabareto tema.

Pilnas festivalio atlikėjų sąrašas skelbiamas festivalio interneto puslapyje www.sattaoutside.lt. Bilietus į Satta Outside platina „Tiketa“.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *