MedlarSpalio 18 d. į Vilnių atvyksta šių dienų klubinės kultūros herojus Medlar. Jau porą metų house sceną drebinantis britas penktadienį sostinės kūrybinėje erdvėje Studio 9 pristatys debiutinį albumą Sleep.

Jo prezentacija sutaps su startu naujo renginių ciklo Devintame Name, kuriame šeimininkaus ir aktualius veikėjus pristatys vietiniai house muzikos entuziastai Funkodelik bei Valdemar.

Medlar vardas klubinės bendruomenės tarpe plačiai skambėti pradėjo prieš porą metų. 2011-aisiais įrašų kompanijoje Wolf Music išleistas jo kūrinys Terrell ne vieną mėnesį audrino minias šokėjų įvairiuose pasaulio kampeliuose. Dėmesį į ambicingą kolegą netrukus atkreipė ir šokių muzikos sunkiasvoriai – remiksuoti savo darbus jam patikėjo Disclosure, Steffi, Tensnake ir kiti žymūs vardai.

Vilniuje Medlar lankysis ne šiaip sau. Studio 9 jis pristatys debiutinį albumą Sleep, kuris oficialiai prekyboje pasirodė vos prieš savaitę. Beje, Londone jo premjera vyko ant 5 žvaigždučių viešbučio stogo, o pasveikinti kūrėjo skubėjo svarbiausi britų house industrijos autoritetai.

Atėjusiems susipažinti su naujausiomis šokių muzikos madomis malonią staigmeną paruošė ir Devintame Name rezidentas Valdemar – jo sumiksuoto antrojo S9 podcasto šimtas CD kopijų atiteks ankstyviausiems penktadienio šokėjams.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.