xbox_contr

Ar žinote, kas sieja tokius filmus, kaip „Doom“  (“Doom“), „Absoliutus blogis“ (“Resident Evil“), „Kapų plėšikė Lara Kroft“ (“Lara Croft: Tomb Raider“), „Tylioji kalva“ (“Silent Hill“)? Jei atsakymas liko kažkur anapus, galima nesunkiai padaryti išvadą, kad žaidimų kontrolerius, liaudyje vadinamus „džoistikais“ į rankas imti vengiate ir žaidimų pasaulyje esate retas svečias. „Simsai” – nesiskaito.


Tuo tarpu visiems rimtiems bičams ir bičėms (ne bitch’ėms) skubame pranešti, kad greičiau nei už metų, 2010-ųjų gegužę, pasirodys Prince of Persia: The Sands of Time. Po daugelio mūsų kino platintojų vertimų į lietuvių kalbą akibrokštų pavadinimo neversime. Juolab, kad vertimas nėra reikalingas – kiekvienas save gerbiantis geimeris žino, kas kur kaip ir su kuo.

prince-of-persia-poster

Kaip matome iš šio posterio, pagrindinis princo Dastano vaidmuo atiteko Jake’ui Gyllenhaalui. Princesę Taminą vaidins Džeimso Bondo ex-mergina Gemma Arterton. Pridėję iskmeną Beną Kingsley bei žmogvorio priešą Alfredą Moliną, turime visai maloniai nuteikiantį aktorių branduolį. Kadangi treileris dar nepaleistas, alkį malšiname vaizdais iš filmavimo aikštelės.


Tai dar ne viskas! Skaniausias kąsnis paliktas pabaigai.


Ditirambus Samui Raimi jau rašėme. Kadangi suru.lt drauge su daugiau nei 11,5 milijono bendraminčių visame pasaulyje reguliariai klajoja Azerothe, po žinios, kad šis režisierius sutiko kurti “World of Warcraft” filmą, akyse pradėjo bėgioti epinių šarvų modeliai, kuriai galėtume pasipuošti per šio filmo premjerą, o ranka nevalingai ėmė piešti paminklo šiam kino dievui modelį.


For the Horde!

Ašaros Kinas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *