Fotošopas internete

Anksčiau ar vėliau visi susikraus lagaminus ir iškeliaus TEN, į internetą. Grotuvai, leistuvai, operacinės sistemos, visą kitą kabos ore, o ne kompiuteryje. Prisipažinsiu, kad visada labai skeptiškai žiūrėjau į visą šitą reikalą, kol vieną dieną neužsiroviau ant Pixlr. Ir mane lengvai nunešė nuo vaizdo.

Nors nuotraukų redagavimo programa palaiko ne daug paveikslėlių tipų (jpg, jpeg, gif, png, bmp, psd, pxd), bet ar Jums kasdieniuose darbuose reikia daugiau?

Pažiūrėkit į įrankines – navigatorius, sluoksniai, istorija – ar nieko neprimena?

Rasit ir levelius, ir kurvas ir viską viską. Pažiūrėkit į filtrų sąrašą – oi oi oi…

Ir viskas už dyką, internete ir super greitai užsikraunantis, žodžiu, mažas stebuklėlis.

Pixlr

Tema: 404

9 Komentarai

  1. Oi, man taip zbs sitas reikalas.. Kadangi fotkinu RAW tai visa nufotkinta medziaga apdoroju su laitrumu. Fotoshopo prireikia tik tada, kai reik arba patrint ka nors arba su machinacint. Tai sitas online reikaliukas paaats tas tam. Siuo metu kompe net neturiu fotoshopo:))) kas seniau atrode yra neisivaizduojama

    Ypac dar pravercia darbe sitas reikalas, kai irgi suchimicint ka nors ant greicio reik:))

  2. Nu tokio reikalo tai nebandziau. Dazniausiai chimicinu fotkes, kurios sveria daug maziau, ty kurios skirtos webui. iki 1000px. Kaip su didesniu formatu – reikia ziuret, bandyt.

  3. Naitra, kai paišai a3 plakatą, tai jau nebechimyčinimas. Juk tas žodis savaime simbolizuoja smulkius, nerimtus darbelius 🙂

Tavo žodis: