Spalio 19 d. parodų centre Litexpo sprogs tikra šokių muzikos bomba – čia pirmą kartą Lietuvoje savo vienintelį koncertą surengs britų elektroninės muzikos grupė Faithless. Šokių muzikos dievais tituluojami muzikantai į Vilnių atvyksta su trisdešimties aptarnaujančio personalo komanda ir surengs gyvo garso pasirodymą su pilna muzikantų grupe. Koncerte skambės ne tik gerai žinomi hitai Insomnia, We Come 1 ir God Is a DJ, bet ir naujausi kūriniai iš šių metų gegužės mėnesį pasirodžiusio albumo The Dance.


Faithless susikūrė 1995 metais Didžiojoje Britanijoje ir sukėlė tikrą sąmyšį elektroninės muzikos padangėje – jų singlas Insomnia akimirksniu atsidūrė daugelio pasaulio šalių radijo topų viršūnėje, o 1998 metais pasaulis parklupo išgirdęs kultinį God Is a DJ, tapusį vienu populiariausių visų laikų singlu. Per savo istoriją grupė išleido 6 studijinius albumus, 7 rinktinių kūrinių diskus, net 20 singlų ir pardavė daugiau kaip 12 milijonų albumų kopijų. Verta paminėti, kad kiekviename Faithless albume skamba ir žymiosios britų dainininkės Dido balsas, kuri nuo pat grupės įkūrimo dalyvauja kūrybiniame procese ir kiekvieno grupės albumo įrašuose.


Faithless nariai:

Rollo (tikras vardas – Rowland Constantine O’Malley Armstrong). Garsus britų prodiuseris, remiksų autorius, atlikėjos Dido brolis, turėjęs didelės įtakos šios dainininkės solinei karjerai. Rollo yra gerai žinomas muzikos pasaulyje, sukūręs dainas tokioms grupėms ir atlikėjams kaip Simply Red, Donna Summer, Pet Shop Boys, M-People… Nors pats Rollo nesirodo kartu su Faithless scenoje, tačiau jo indėlis į grupės kūrybą yra itin svarus.


Maxi Jazz (tikras vardas – Maxwell Alexander Fraser). Tamsiaodis muzikantas, savo karjerą pradėjęs kaip repo atlikėjas ir radijo stoties vedėjas. Maxi kuria ir savo autorines dainas, kurios persmelktos religinės tematikos. Pasirodymų metu reperis tiesiog spinduliuoja gerąja energija bei charizma ir būtent jo dėka koncertiniai grupės pasirodymai nuolat sulaukia anšlagų.


Sister Bliss (tikras vardas – Ayalah Deborah Bentovim). Muzikantė, dainų kūrėja, prodiuserė, viena populiariausių pasaulyje DJ moteris, turinti akademinį muzikinį išsilavinimą.


Visi Faithless pasirodymai užburia klausytojus savo subtiliu, šiek tiek depresyviu skambesiu bei house, soul, rap ir liaudies muzikos sinteze, kurią puošia ekspresyvus Maxi Jazz rečitatyvas ir virtuoziškas DJ Sister Bliss darbas prie pulto. Kiekviename koncerte grupė meistriškai išlaiko gerbėjus transo būsenoje nuo pirmosios sekundės iki paskutinės, o ypatingi šviesos, vaizdo ir garso efektai leidžia žiūrovams patirti tikrą ekstazę gyvai girdint superhitais tapusius Insomnia, Mass Destruction, We Come 1, God Is a DJ kūrinius.


Bilietus galima įsigyti visose kavinėse Coffee Inn (Kaune ir Vilniuje), bei Bilietų Pasaulis kasose.


Bilietų kainos:
– 80 Lt  (išparduota)
– 100 Lt  (bilietų kiekis ribotas)
VIP balkonas – 200 Lt  (bilietų kiekis ribotas)
Bilietai žada brangti!

Afiša Bangos

3 Replies to “Faithless jau po savaitės”

Leave a Comment

Your email address will not be published.