Neseniai Londono mados savaitėje pristatyta Mary Katrantzou kolekcija įkvėpta baroko, XVIII amžiaus portretų  ir Madame de Pompadour. Nors ir ši jauna graikė jau yra vainikuojama naująja Londono mados viltimi, sakyčiau, jog ji šiek tiek paslydo vėl pasirinkusi kompiuterinę grafiką perkeltą ant audinių.


Ši naujausia rudens/žiemos kolekcija atrodo, lyg prieš tai jau matytos pavasario/vasaros kolekcijos pratęsimas. Absurdiška, nes prieš pasirodymą dizainerė teigė „Mano kūryba yra gausi detalių bei labai dekoratyvi. Ir taip, aš žinau, jog šiuo metu visi kalba tik apie minimalizmą, tačiau šįkart nusprendžiau žengti kitu keliu bei keistis. Mėgstu iššūkius.“. Aišku ne paslaptis, jog šį kartą buvo panaudotos įvairesnės medžiagos ir  Mary bandė kažką vyriško derinti su moterišku. Rezultatas nėra ryškiai matomas, tačiau jeigu šiek tiek paanalizavus kolekciją galima pastebėti, jog švarkų ilgiai ir kirpimai, kelnės ir apykaklės primena Napoleono uniformą.

Mary Katrantzou pavasaris/vasara 2010


„Dėl mano pasirinkto laikotarpio, man atrodė tiesiog būtina pridėti šiek tiek nėrinių, ekstravagancijos ir aukso“.

Kad ir kaip ten bebūtų, mano nuomone, nereikia sukurti kažką super naujo, kad tai atrodytų įdomu ar patrauklu. Todėl giriu Katrantzou už savito stiliaus ir mados pojūčio turėjimą.


P.S. O ši kolekcija neprimena šiek tiek karnavalo?

Šmotkės

2 Replies to “Ekskliuzyvas pagal Mary Katrantzou”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *