Duzenosfb-foto-su-tekstu

Vasario 22-ąją Klaipėdoje pirmą kartą Lietuvos undergroundo istorijoje vyks išskirtinis sunkios ir kreivos muzikos minifestivalis Duženos – naktinio uosto teritorijoje, laive rožiniu pavadinimu Venus pasirodys nenuspėjami italai Viscera///, staigiai ir ryškiai sužibėję vilniečiai DEVLSY (jų debiutinio albumo apžvalga – čia) bei Klaipėdos progresyvaus metalo pasididžiavimas keistai užrašomu pavadinimu [,silu:’et]. Be šių atlikėjų pasirodymų, festivalio lankytojų lauks dar daugybė kitų muzikinių ir nemuzikinių netikėtumų.

Mintis daryti festivalį uoste ant vandens ar šalia vandens kilo savaime – naktinį uostą žiemą galima drąsiai apibūdinti tokiais žodžiais, kaip „didinga“, „svajinga“, „stipru“, „atmosferiška“. Tie patys epitetai tinka ir renginio metu skambėsiančiai muzikai.

Viscera/// – pradėję nuo brutalaus goregrind stiliaus šie italai transformavo savo muziką į sunkiai apsakomą metalo, roko, drone, (post)hardcore stilistikos visumą. keista, bet ši įtakų gausa nepadarė iš kūrybos mišrainės – kompozicijos skama nuosekliai ir stipriai.

DEVSLY – jauna grupė, sudaryta iš nejaunų, galybę patirties turinčių Lietuvos undergroundo grupių atstovų. Vos pernai išleidę savo debiutinį įrašą A Parade Of States atmosferiško metalo propaguotojai spėjo apie save skambiai pranešti surengę pasirodymą Vilniaus planetariume.

[‚silu:‘et] – jau dešimtmetį skaičuojanti uostamiesčio progresyvo komanda, pritrenkusi savo muzika ir vienintelio albumo apipavinalinimu. Kokybiškas, nekvailas metalas. „Of lost souls and eternal rains…“.

Kada: Vasario 22-ą, šeštadienį, 18 val.

Kur: Klaipėdoje, laive Venus.

Bilietai: 35 lt koncerto dieną; 25 lt su rezervacija (iš anksto mokėti nereikia). Kaip rezervuot? Duženų facebooke pažymėk, kad dalyvauji šiame renginyje ir tau vienas PIGESNIS bilietas jau bus rezervuotas! Jei nesi prisiregistravęs/-usi veidaknygėje, rašyk šiuo adresu: kostramail@yahoo.com ir būsi įtrauktas į pigesnių bilietų sąrašą.

Visa kita informacija: Du-že-nos

 

Afiša

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *