Yra keletas temų, kurios man asmeniškai labai įdomios. Bet be jokio noro ar poreikio hands-on.


Tarkim avia tema. Man ji žiauriai įdomi, nors pats nesiruošiu skraidyti ir realiai xui ten atskiriu Boeing 737-400 nuo Boeing 747-200. Ok, ok, jei paguglinčiau, tai neįmanoma neatskirti. Bet kai pamatau stovintį oro uoste kokį nors lėktuvą, tai in general nu niekaip negalėčiau pasakyti, kokio jis modelio. Ir bliat tuo labiau nesiruošiu gilintis, ar ten Rolls-Royce variklis stovi, ar ne. Bet tema man po liubomu yra įdomi, godžiai skaitau pasirodančius straipsnius apie tai.

Arba architektūra. In general įdomu, bet blia, kas yra koks nors parapetas aš nežinau ir bybį dėjau. Kaip dėjau ir ant įtempimų ir medžiagų atsparumų. Nereikia man detalių, please.


Tokia tema yra ir druqs (ne Aphex Twin, ne; nes kaip tik po Drukqs bičo ir nustojau klausyti, beje). Įtempęs ausis klausiau, kaip draugas pasakojo apie savo tripus, vis paskaitinėju Albert Hofmann autobiografinę knygą apie LSD (manau, kad bičas buvo axujennas), taip pat godžiai gaudau naujienas ir researchus ta tema. Bet pats nevartoju ir nesiruošiu pradėti. Net nekaltos žolės nerūkau jau daug metų ir nesiruošiu vėl pradėti.


Bet mielai klausausi/diskutuoju su kolegomis/skaitau straipsnius apie tai. Axujennai įdomu.
Tarkim vienas mano kolega ne tik mielai šįbeitą vartoja, bet ir būna užsidegęs visokiom įdomiom įdėjom. Na tarkim, pusmetį kliedėjo, kad jam reikia meskalino (meskalo kaktuso, jei iš tikrųjų). Kaip supratau, negavo Lietuvoje. Kažkada jis bandė nuvažiuoti ir į čigonų taborą su taksu. Ne, ne hero susileisti. For fun.
Dėl hero esu gerai atkalęs visus savo draugus ir pažystamus, kad blia nė arti neitų prie to šūdo. Klauso, so far. Na, kiek žinau, so far. Ai, bičiulis! Tai va, prisigėręs nutarė nuvaryti i taborą, apsižvalgyti. O taksistas atsisakė jį vežti. Motyvavo tuom, kad jis nepriklauso tam pasauliui, tai geriau ir nereikia į jį žiūrėti.


Apie taborą kolega ir šiaip visokių liūdnų (nežinia ar tikrų) istorijų pasakoja. Tipo yra kalbėjęs su besilankančiais. Tipo išsišnekėjo su biču traukinyje Varėna-Vilnius. Bičas iš Varėnos varė į taborą, prašė pinigų. Tai va, ten yra miškelis, kur vos ne kasdien po vieną-dvi dūšias užsilenkia. Tik jie nonaminiai, į statistika nepapuola. Tai žmonės-šešėliai. Jų nebėra, o gal niekada ir nebuvo.

Tai kai nepavyko nei su taboru, nei su meskalinu, bičas užsidegė idėja pasikepti musmirių. Kol kas nepadarė ir to. Bet kiek suprantu renka literatūrą, domisi.

Jis net atrado žmonių evoliucijos istorijos versiją tokią įdomią, kuriai aš bliat iškart pritariu, nė kiek neabejodamas. Čia copy-paste iš interneto, aš xujelinu:


O buvę taip: prieš keletą tūkstančių metų, Centrinėje Afrikoje prasidėjo sausra ir išnyko miškai, o kartu su jais ir vaisiai, kuriais maitindavosi beždžionės. Tuo pat metu laukuose pradėjo augti daugybė grybų. Taigi tam tikra beždžionių rūšis pradėjo valgyti grybus vietoje vaisių. Daugelis iš tų grybų turėjo narkotinių medžiagų.


Etnobotanikas T. McKenna teigia, kad būtent nuolatinės haliucinacijos, džiaugsmas ir skausmas, neturintis priežasties, išvystė beždžionei virtualų mąstymą, arba kitaip tariant, mąstymą apie daiktą, kurio nėra rankose, mąstymą apie reiškinį, kuris iš tiesų realybėje nevyksta, ir padarė iš jos šiuolaikinį žmogų.


J. Irvino ir A. Rutajito tyrimai jokiais būdais neturėtų būti vertinami kaip įžeidimas. Šiuolaikinis teisėjas, apsirengęs kaip juodas šungrybis, yra neatsiejama mūsų kultūrinio ir istorinio paveldo dalis, kuri turi būti saugoma bei puoselėjama.


Valio etnobotanikui McKenna ir tyrėjams Irvinui & Rutajitui! Valio, valio, valio!


Man tema ant tiek įdomi ir maloni, kad kai lygiai prieš metus mes varėm į tokią European conference + pastovėti stende/pasellinti savo paslaugų Prahoje, aš užsakiau ir visam teamui (4 žmonėms) corporate marškinėlius su dopamine chemine formule ir užrasu POSITIVE. Ir mūsų logo, žinoma.


Štai kaip atrodė marškinėliai, 2 dizainai:
Ta proga kalu aš jums 3 linkus + 1 papildomą bonusinį:


1. Labai stiprus video, almost a must-see.
Dancing man wearing a horse mask cooks wild mushrooms

Čia apie musmires

via BoingBoing.

Persiunčiau ir draugui. Manau, turėjo jam patikti.

This is possibly the most disturbing thing I’ve seen on the Interweb. I’m sorry for inflicting this upon all of you. PUBLIC SERVICE ANNOUNCEMENT: The mushroom in this video looks like Amanita muscaria, which are very poisonous! Don’t ever try this at home, people. Picking and eating random wild mushrooms MIGHT KILL YOU. After a rigorous session of super-sleuthing, I was able to find out more about this guy. It seems that he is a performance artist from Japan that goes by the name of ‘wotaken.’ Here’s his home page:http://katura.is.land.to/index.html.

Disturbing? O taip! Kaip ir pati tema.


2. Out of LSD? Just 15 Minutes of Sensory Deprivation Triggers Hallucinations

Lyrinis nukrypimas: aš tik galvoju, kad jobanoj šalyje mes gyvenam. Katalikai blia ir kaip tas žodis… konformistinė visuomenė? Nu ne, dar ne tas. Ai. Naxui. Tiesiog jobana šalis ir viskas. Labai tinkamas žodis. Jobani mes.
Kodėl? Ogi pagalvokit, kiek baudžiamųjų bylų gautų lietuvis žurnalistas, jei kokiam nors leading portale, tarkim Delfyje, parašytų straipsnelį su tokiu pavadinimu: „Pasibaigė LSD? Pabandykite… X ir Y?“.
Manau, kad jam staigiai pripaišytų narkotinių medžiagų propagavimą. Neįsivaizduoju, kada Lietuvoje galima būtų pamatyti nekaltą straipsnelį su subtiliu humoru pavadinime apie tokia „jautrią“ temą. Jautri tema, nes jei šneki apie tai, reiškia skatini, blia. Jobani, ne kitaip. Aš vis dar negaliu atsitokėti, po to atvejo su Marlboro Classics drabužių brandu. Dingo jie iš City parduotuvių. Kita tema yra kad jie yra gavno, šūdino dizaino drabužiai pirdyloms.

Linkiu lietuviams kitam gyvenime gimti laisviems ir su humoro jausmu.


3. Related: knyga apie mind-hacks. Na ir truputis related and free info, tipo blogas http://www.mindhacks.com/
Knygą jau pajamiau, guli eilėje, laukia kol bus perskaityta ir visa išbandyta.


Bonusas. O pabaigti norėčiau džiugia nata: kiekvieną dieną vis artėjame prie pavasario. O jau pavasarį balandžio 19 dieną galėsime atšvęsti ir Bicycle Day. Valio Albertui Hofmannui!

Tinkamai atrodysit tą dieną, jei pasipuošit marškinėliais, kuriuose Mario perka magic mushrooms. Šis atvaizdas yra įrašo headeryje, o marškinėlius įsigykite čia.

Tik nebandykit klausti, kas tas Mario, prie ko čia mushrooms ir kodėl viskas yra tiesiog be proto hilarious.

Nuodai Sūru

3 Replies to “Druqs”

Leave a Comment

Your email address will not be published.