Įsibėgėjantys 2011-ieji neleidžia nurimti net ir rizikuojant savo rankų ir kojų sveikata, kuomet naktinį klubą tenka pasiekti čiuožiant ledu. Opium abi trečiojo metų savaitgalio naktis ragina susirasti pačiūžas ir nevėluoti. Baleariniai disco atodūsiai penktadienį ir radijo bangos šeštadienį – tokia programa numatoma Islandijos gatvėje.

5dienis: Downtown Party Network ruošiasi kelionėms

Dažnai Opium grotuvus besimatuojantys Downtown Party Network penktadienį, sausio 21-ąją kviečia į antrąją vardinę savo naktį šiame klube. Visą laisvalaikį investuojantys į darbus, džiaugsmus ir ašaras garso įrašų studijoje ir ją tik į naktinius klubus iškeičiantys vyrukai tikisi, kad 2011-ieji tiek kūrybos, tiek diskotekinių nuotykių prasme bus dar aktyvesni, nei praėję metai. Ir iš tiesų – penktadienis Vilniuje taps generaline repeticija prieš svarbius įvykius.

Kitą savaitgalį dueto laukia išvyka į Maskvą – tenykščiai madinguoliai jau gerai pažįsta ir karštai vertina lietuvių talentą, tad vienu metu atsigabena ir Downtown Party Network, ir šių kolegas Vidį bei Mario Basanov. Vasario 11-ąją naujojo disco kūrėjai skris į Amsterdamą, kurio klube Melkweg apšildys olandų elektronikos monstrą Sander Kleinenberg.

Sander Kleinenberg ft. Jamie Cullum – Remember When (Downtown Party Network Remix) by Downtown Party Network

Tarp dviejų užsieninių pasirodymų Downtown Party Network spės išleisti ir muzikinę naujieną – tai bus remiksas brito Justin Robertson projektui Deadstock 33’s.


6dienis: Mix Subas mokys gerai sutarti

Praėjusį rudenį savo įprastai radijo studijos apribotą veiklą elektroninei muzikai skirta laida Mix Subas praplėtė ir iki gyvo veiksmo šokių aikštelėje. Kartą į mėnesį laidos vedėjas ir aktyvus reivo želdinių puoselėtojas Loranas Vaitkus Opium požemiuose gvildena kokią nors netikėtai aktualią temą ir pasikviečią ką nors iš plataus būrio Lietuvos atlikėjų. Šįkart tema – Sutartinės.

Pats iniciatyvos autorius vakaro pavadinimą šifruoja su šypsena. Anot jo, gerai sutarti svarbu ir vyrams su moterimis, ir Kaunui su Vilniumi, ir lietuviams su užsieniečiais, ir vaizdams su garsais… Todėl Sutartinių dalyvių sąrašas, nors ir ne pats ilgiausias, šįkart tikrai įvairialypis ir labiau primenantis festivalį nei klubinį vakarėlį.

Loranas už pulto susikaus su žymiausiu Lietuvos diskotekų britu – Mark Splinter, kaunietiško metalo laužo atgabens K.U.B. Collective narys Pakas, o lengvesnio brizo į Opium papūs (gal net ir į papus) Love In Slow Motion ekspertas Martin Virgin. Viršutiniame aukšte svečius pasitikinės kaimyninės Mix Subo laidos Elektrolankos vedėjas Povilas bei Loranui kompaniją studijoje vis dažniau palaikanti Djscene.lt redaktorė Kotryna. Dar viena mergina sutartinėje kompanijoje – vaizdų specialistė Suckmafinger.

Naktinėtojams Opium atstovai primena, kad penktadienį renginio kaina – 10 Lt, šeštadienį iki vidurnakčio nemokamai, vėliau – 10Lt. Muzika Opium skamba nuo 23 val.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *