Garsiausiai skambantis futbolo turnyras Lietuvoje (suru.lt  khm, khm) sugrįžta! Dėl geidžiamiausio trofėjaus – nežinomo, bet labai seno žvėries kaukolės (suru.lt  pranašaujama, kad taip pūs šviežiausi mados vėjai) – penktą kartą susikaus šešios reiverių, hipsterių bei kitokio plauko pašlemėkų komandos. Kalnų parko stadione čempionų titulą gins nacionalinė minimal.lt rinktinė. Jai į atlapus kibs visuomet ambicingi brolių Deep Inc vedami house muzikos mylėtojai. Į titulą godžiai žvelgia Rolo bei Manfredo vedami kaulalaužiai iš Stereo 45 kolektyvo. Pakartoti 2008 m. sėkmę sieks Pasaka iš rūsio, o taškų lengvai dalinti neketina Organzza ir Satta atstovai.

13 val. startuojantis DJ Golas neapsieis be sirgalių ir geros muzikos (suru.lt  taišku, žaist nemoka, tai bent mergų kviečiasi pažiūrėt). Renginio metu prie grotuvų stos St.Stereo, Zhill, Billy Kristal bei Killl My Disco. Prie jų prisijungs ir jungtinis Satta DJs kooperatyvas. Visas rungtynes komentuos Loranas Vaitkus.

Aptarti turnyro įspūdžių bei pakelti vieną kitą bokalą alaus futbolininkai (suru.lt  kaip tu juos pavadinai?) ir fanai kviečiami į vilniečių šią vasarą itin pamėgtą Vienuolyno kiemą. Garso takeliu čia rūpinsis Ital, Manfredas, jau minėti Satta DJs, Billy Kristal ir Killl My Disco bei el_T.

Daugiau informacijos apie renginį – facebook arimuose.

 

P.S. jei turite abejonių, už ką sirgt – pusę minimal.lt komandos sudaro suru.lt kreivakojai (teisingas atsakymas iš jūsų pusės turėtų būti – namiok ponial, ne durak).

Afiša Prakaitas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *