Prieš mėnesį žadėjau jums papasakoti apie Dillon. Šiandien pasirodė jos debiutinis albumas –pavadintas This Silence Kills. Klausausi jo ir galvoju apie Aliną Orlovą, Miglę Vilčiauskaitę (dar žinomą kaip Migloko) ir truputį apie Lykke Li…

Tikras jos vardas – Dominique Dillon de Byington. Į Vokietiją ji atvyko iš Brazilijos. Jai 23-ji. Ir ji tokia pat infantili (kaip anos trys aukščiau paminėtos). Ir lolitiškai koketuoja.

[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/Dillon_-_Your_Flesh_Against_Mine.mp3] Dillon „Your Flesh Against Mine“

 

Be to ji labai graži.

Pirmą kartą Dillon lipo ant scenos 2007-ųjų vasarą Kelne. Nuo to laiko apvažiavo visą ze džermansų šalį. Todėl, natūralu, kad spėjo apsispręsti, kaip turi skambėti jos dainos. Vėliau visą žiemą prie jų dirbo studijoje galvodama į kokį rūbą apvilktos jos atrodo gražiau. Jai padėjo (kaip koks Aurelijus Sirgedas) du draugeliai – Thies Mynther ir Tamer Fahri Özgönenc.

Ką bendro albumas turi su BPitch Control leidykla? Man atsakyti sunku. Ko gero – nieko. Arba nebent paskutinį gabalą, kuris yra labiau techno. Dėl tos pačios priežasties visai netinka prie visumos.

Bet jūs man pasakykit patys:

Ar besiklausydami dainos Thirteen Thirtyfive neklausinėjote savęs „kur ji man tai girdėta?“ ? Beje, ją galima nemokamai atsisiųsti.

 

O Tip Tapping turi oficialų klipą:

 

Sakiau, graži!

Ir dar man labai patinka kaip gražiai ji perdainavo mano mėgstamų vokiečių Bodi Bill gabalą Willem (atrodo, jai patinka Sonic Youth).

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.