Didžiausias metų maskaradas Yaga-Ball – jau šį savaitgalį

2013-01-24        

Yaga_Ball_2012

Jau šį šeštadienį buvusiuose Profsąjungų rūmuose Vilniuje vyks dešimtasis, jubiliejinis Yaga-Ball renginys. 

Iki paryčių truksiantis didžiausias Lietuvos ir Pabaltijo elektroninės muzikos maskaradas šiemet siūlo efektingą programą ir malonias staigmenas. Visi į renginį atvykę 21 valandą bus vaišinami vakariene. Įrengtose trijose muzikos scenose pasirodys nusipelnę trance, techno, reggae, dub muzikos atlikėjai iš dešimties šalių, gausybė vizualinių projektų. Vyks fakyrų, kojūkininkų bei akrobatų pasirodymai. Planuojamas įspūdingas ugnies skulptūrų šou.

Maskarado tema Freak (ne George Michael – M.V. pastaba). Visi beprotiškai pasipuošę galės nusifotografuoti renginio vietoje įrengtoje foto studijoje ir dalyvauti momentinėje loterijoje, kurioje bus išdalinta per šimtą firminių Yaga marškinėlių. Po renginio facebook socialiniame tinkle organizuojamuose geriausio kostiumo rinkimuose bus išrinkti įdomiausi persirengėliai. Pirmų trijų vietų laimėtojai bus apdovanoti bilietais į liepos 25-29 dienomis vyksiantį festivalį Yaga. Geriausio kostiumo savininkui taip pat atiteks šuolis parašiutu.

„Šiemet sudrebinsim „užsnūdusius“ profsąjungų rūmus. Yaga-Ball vyksta tik kartą metuose, tad dedame didžiules pastangas, kad tai būtų aukščiausios kokybės renginys. Galime sakyti, per šį dešimtmetį užaugome, pas mus atvyksta vis daugiau dalyvių ir svečių ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš užsienio, o tai parodo, kad renginys yra išskiritnis. Be galo džiaugiamės žmonių aktyvumu ir kūrybiškumu – tokią gausybę išskirtinių kostiumų galima pamatyti tikrai ne kiekviename renginyje su aprangos kodu“ – teigia renginio organizatorius Anton Shoom.

Renginyje gros Asura (Ultimae Records) ir daugybė kitų puikių atlikėjų. Visas renginio aprašymas čia.

Nuotraukos iš praėjusių metų Yaga Ball – čia.

Puošiamės!

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.