ребята с ихнего двора

Kolektyvas Despotin’ Fam 2010 vasarą išleido antrą studijinį albumą Odisėja 49, kuris, remiantis faktiniais duomenimis, jau senokai aptinkamas tik tikrų melomanų muzikos lentynose. O virtuali albumo kopija mažu spinduliu nušvietė skaitmeninės muzikos prekybos Lietuvoje ateitį – tai vienas pirmųjų atvejų, kada klausytojas albumą galėjo pirkti už savo pasirinktą kainą.

Albumą lydėjo sėkmė – ne vienas singlas turėjo platesnį klausytojų pripažinimą: 2009 Noriu Rėkt su Jazzu, paskutinės vasaros Penktadienis, Gal ir šlageris Narkotikai, pirmu bandymu iškovojęs ZIP FM top pirmąją vietą.

Nepraėjo nei metai, kai buvo nufilmuotas vaizdo klipas dainai Penktadienis, Gal. Suvokiant ir įvertinant kultūros vystymosi sunkumus, vaizdo eilutė pateikiama tautos dėmesiui ir teismui tik dabar. Klipui daina buvo perdaryta iš naujo, šiuolaikine jaunimo kalba tariant – remiksuota.

Kartu su video medžiaga, Despotin’ Fam atiduoda pagarbą visiems muzikuojantiems ir jų atsakomybei perleidžia albumo vokalinius takelius. 2011 m. grupė žada oficialiai skelbti labiausiai jiems patikusius perdirbinius. Ta proga, grupė nemokamai atiduoda vieną iš pirmųjų perdirbtų versijų, drum’n’bass ritmais pagardintą Nonsensų Marios, kurią aranžavo Emery ir Garo.

Grupės vaizdo klipą, albumo vokalinius takelius ir remix’us galima rasti grupės tinklapyje despotin.com

Afiša Bangos

One reply to “Despotin’ Fam vaizdo klipui perdarė dainą”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *