sokiud

Suru.lt gailisi veltui išmestų 20 litų. Ne todėl, kad vakar “Dainų šventės” Šokių dienoje “Laiko brydėm” labai trūko daugiau linksmų šokių. Ne todėl, kad buvo gaila basomis ne pačiu šilčiausiu oru ant asfalto stovinčių šokėjų. Ne todėl, kad visas kompozicijas ir figūras pamatyti galėjo nebent VIP`ai sedintys pagrindinės tribūnos aukštesnėje dalyje arba garso bei vaizdo operatoriai, stovėję ant tribūnos stogo.


Krapštome galvas neatsimindami nei vieno mokamo renginio atviroje erdvėje, kuriame nebūtų tikrinami bilietai. Apie tai, kad žiūrovams leista sėdėti bet kur ir laisvai vaikščioti tarp sektorių, net kalbos nėra. Norėtųsi tikėti, kad pinigai, sutaupyti nesamdant apsaugos, buvo išleisti bent jau dalyvių apgyvendinimui ir maitinimui.


Bet mes ne apie tai. Vakar griūvančiame “Žalgirio” stadione būti vertėjo. Sutikite, pamatyti “bangą darančius” žinomus Lietuvos politikus su naujai išrinkta Prezidente Dalia Grybauskaite priešaky galima ne kasdien. Tačiau suru.lt politiką palieka šešėlyje, todėl į mūsų fotoaparato taikiklį pateko tik tie 8 tūkstančiai mažų ir didelių, kurių dėka vakar dar kartą pajutome, kad kai norime, galime būti vieningi.

[nggallery id=12]

Suru.lt gretose vis garsėja nuomonė, kad Ansamblių pasirodymai buvo geriausi. Tačiau dar ne vakaras. Šiandien suru.lt sutiksite Vingio parke, finalinėje šventės dalyje “Tūkstančio aušrų dainos Lietuvai”.

Folkas Sūru

One reply to “Dainų šventė 2009. Šokių diena „Laiko brydėm“ (foto)”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *