Keturi sunkiojo roko ir metalo scenos vardai suvienys jėgas hipnotizuojančiam pasirodymui Vilniuje. Vasario 13 d. į Lietuvą sugrįžta ekstremalaus metalo grupė Cradle of Filth. Su jais drauge ant Lofto scenos lips ir Wednesday 13, Sick N’ Beautiful bei Drift.

Britų metalista Cradle of Filth garsėja užburiančiai poetiškais dainų tekstais ir simfoniniais elementais. Jie jau daugiau nei tris dešimtmečius yra įsitvirtinę kaip esminė gotikinio ir juodojo metalo žanrus vienijanti grupė.

Cradle of Filth gyvi pasirodymai garsėja teatrališkumu ir intensyvumu – šįkart jie tai perkels į savo Europos turą, į kurį leidžiasi drauge su Wednesday 13, Sick N’ Beautiful bei Drift. „Labai laukiame, kada galėsime koncertuoti visose šiose puikiose vietose,“ – sakė Dani Filth.

Turite galimybę laimėti du kvietimus į šį koncertą. Jums tereikia parašyti, kuris Cradle of Filth albumas jums patinka labiausiai ir kodėl. Tai darykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt facebook paskyroje.

Konkursas vyks iki pirmadienio, vasario 12 dienos 13 valandos. Labiausiai įtikinančio komentaro autoriui atiteks du kvietimai į renginį.

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *