Rytoj Ghostly International leidykloje žada pasirodyti debiutinis Com Truise albumas Galactic Melt.

Pirmas dalykas (trendas?), kuris jau ne pirmą kartą krenta man į akis, tai panašaus algoritmo atlikėjų pavadinimai. Com Truise, Jichael Mackson ar tas pats Few Nolder (jų yra ir daugiau)… Šmaikštu, jei tokių pavadinimų nebūtų per daug.

Antras, šiuo metu, ko gero, dar populiaresnis trendas – viską mash-up’inti. Taip dar šiemet darė (vieni iš daugelio) darė kad ir Bullion ar Ophex (ir visi taip, kaip J Dilla mokė). Visas šis „judėjimas“ iš pradžių buvo man toks… keistokas. Bet vėliau supratau, kad nereikia sau apsunkinti gyvenimo „kur čia naujumas?“ ar „koks autoriaus indelis šioje… khm, kūryboje?“ ir panašiais klausimais. Tiesiog yra muzika, sukurianti tam tikrą nuotaiką, kurioje tu jautiesi gerai arba ne. Viskas.

Com Truise albumo klausausi jau mėnesi. To tikrai užteko, kad suprasčiau, jog tai nėra tik bandymas parduoti perdirbtą medžiagą naujoje pakuotėje.Com Truise – Brokendate

Taip, atsiduoda seniena ir lo-fi. Bet užtat kaip miela ir šilta. Man asmeniškai asocijuojasi su tarybiniais multikais (pvz. Тайна третьей планеты) ir kitais sci-fi nuotykiais, su kuriais teko susidurti vaikystėje. Com Triuse (tai tik vienas iš Seth Haley, New Jerey gyvenančio ir kuriančio muziko/dizainerio, pseudonimų) konstruoja nuosavas galaktikas ir pats jas explorina. Argi atsirastų tokiam albumui tinkamesnis pavadinimas už Galactic Melt?

Ištirpkim kartu.Com Truise – Glawio

Viso albumo galima pasiklausyti čia.

Bangos Šviežia

2 Replies to “Com Truise plūduriuoja nuosavose galaktikose”

Leave a Comment

Your email address will not be published.