Savo pavasario/vasaros kolekcija stogus visiems stilingiems pasaulio vyrams nurovę CAMO, nepasiduoda kalbėdami ir apie 2010-ųjų rudenį bei žiemą. 

Grakščiais žirgais šiltąjį sezoną pabalnoję italai,  vėstant orams siūlys keliauti į cirką. Tiesa, iš pirmo žvilgsnio, mados cirko savininkas – tas pats arabų šeichas. Tikrai suprasite apie ką kalbu, pažvelgę į CAMO kelnių sukirpimą ar priekyje susagstomus/surišamus plonos vilnos megztinukus (tarptautiškai jie vadinami cardiganais). Šie labai nesiskiria nei vasarą, nei žiemą. Tiesa, šaltuoju metu akis klius už gausių detalių, žaismingų atributų ir puikių spalvų derinių. Ak tos inspiracijos iš cirko. 

O kas dar naujo?

Šviežia kolekcijos filosofija. 

“Kiekvienas iš mūsų savyje turi dalelę cirko. Visi esme šiek tiek klounai, iliuziniostai ar akrobatai…”, – štai taip italų mados pankai kviečia į save įsileisti nežabotas staigmenas.

Taip pat bene labiausiai akį patraukia ne modeliai, ar įdomūs drabužiai, o jų pateikimo būdas, kuris tikrai neatsilieka nuo bendros kolekcijos filosofijos. 

Niekam nepaslaptis, kad CAMO nestatė dekoracijų ir nepaišė jų kompiuterinių programų pagalba – menininkai tiesiog ėmė ir įsiveržė į tikrų tikriausią cirką.

Taigi gal dėl to kolekciją “Circus Collection” pristatantys kadrai alsuoja tokiu nuoširdumu?

Šmotkės

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *