Cannibal_Corpse_04.24

Vakar Suru.lt komanda dalyvavo Gintarinių Akinių rengiamame muzikos protmušyje. Viena iš papildomų paskatų tai daryti buvo pagrindinis prizas – bilietai visai komandai į Cannibal Corpse koncertą balandžio 24 dieną Lofte.

Apmaudžiai pralaimėjome vienu tašku, tad dabar belieka nučiulpti Voronavičiniams rašant tokius tekstus, tam kad kompensuotume pralaimėjimą.

Būsiu atviras (dabar pagavau save, kad vienas mano minusų ir yra tas, kad pernelyg retai būnu neatviras), šitie komiškai rimtai atrodantys dziadzkos nuotraukoje aukščiau – nėra mano favoritai.

Tad, užuot pasakodamas, kokiose šalyse Cannibal Corpse yra uždrausti – pasidalinsiu tikrąja istorija.

Kartą (dar būdamas mažas) tarp tėvų ABBA, Alos Pugačiovos ir Joe Dassin plokštelių radau tą keistą, su užrašu Труп Каннибала. Iki šiol pamenu vaiko nuostabą, kaip daina gali vadintis Выебанный Ножом???

Ir muzika. Ji buvo tokia nepanaši į Модерн Токинг

Tik vėliau tėtis man paaiškino, kad tos grupės pagrindinis dainininkas – jūrų vėplys.

Manau, daugeliui turėtų būti natūralus noras gyvai įsitikinti, ar jam pavyko numesti svorio.

Juolab, kad šitiems amerikiečiams, nepaisant draudimų daugelyje pasaulio šalių, pavyko parduoti daugiau nei 2 mln. vienetų albumų. Šiuo požiūriu jie yra death metal rekordininkai.

Be jankių Lofto sceną žada trypti brazilai Krisium ir norvegiškai-itališkas ansamblis Hideous Divinity. Blogiausiai yra tai, kad ebilietai.net bilietais po 23 EUR prekiauja tik iki balandžio 6 dienos. Vėliau brangs. O algas juk žmonėms perveda dieną vėliau.

Afiša Bangos

One reply to “Cannibal Corpse balandžio 24 Lofte”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *