Atmosferišką post-punk, darkwave ir elektronikos mišinį kuriantis duetas The KVB vasario 21 d. žengs į menų fabriko Loftas sceną.

Duetas yra pelnęs pripažinimą dėl išskirtinių gyvų pasirodymų, kuriuose dažnai naudojami įtraukiantys vizualiniai elementai, kuriantys ypatingą patirtį bei susilaukiantys atgarsio tarp įvairių alternatyvios muzikos žanrų gerbėjų.

Jungtinėje Karalystėje susikūrusių The KVB muzika pasižymi atmosferiškumu ir introspekcija, o jos įtakos spektras — nuo post-punk pionierių Joy Division iki svajingo shoegaze. 2010 m. Nicholas Wood The KVB sukūrė kaip DIY projektą, kuris, prisijungus Kat Day, tapo duetu, rengiančiu turus po visą pasaulį ir pasižyminčiu solidžia diskografija.

Turite galimybę laimėti du kvietimus į šį koncertą. Jums tereikia parašyti, kuris The KVB albumas jums patinka labiausiai ir kodėl. Tai darykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt facebook paskyroje.

Konkursas vyks iki antradienio, vasario 20 dienos 20 valandos. Labiausiai įtikinančio komentaro autoriui atiteks du kvietimai į renginį.

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *