Berghain 6 – nuobodyn

2012-10-26      2 KOMENTARAI  

Pradėsiu ten, kur sustojau su Sigha. Taip, Berlynas šiandien (ir jau kokius 10 metų) diktuoja klubinę madą. Su tokiais klubais kaip Watergate ar Panorama Bar / Berghain priešaky.

Ir taip, tame pačiame pastate skirtingų gėjų barų kompiliacijos kurį laiką džiugino ir buvo įdomios. Bet kuomet šeštą (o jei sudėtume Panorama Bar ir Berghain kompiliacijas kartu – vienuoliktą) kartą gauni tą patį produktą kitame įpakavime… C’mon guys. Sakot jums patinka ir niekada nebus per daug? Man tai nuobodu. Gal ir senstu, ir man norisi kažko šiltesnio (pvz. Sun Glitters, kurie jau už poros valandų gros Gedo prospekte).

Tuo tarpu čia (eilinį kartą) gaunu griežtą ir bekompromisinį techno. Na, ok, jo galima paklausyt kažkiek. Bet po 4 valandas? Vienodo monotoniško kapojimo? Kiekvieną savaitgalį? Sorry, bet esu priverstas pasikartoti, kad to paties klubo rezidentai (Marcel Dettmann, Ben Clock, Shed) tai daro kur kas įdomiau.

Neturiu nieko prieš Normaną Nodge. Atvirkščiai – man imponuoja, kad 1998-ais susilaukęs sūnaus jis nustojo didžėjauti ir susikoncentravo ties šeima ir teisininko karjera (nors nenustojo pirkti įrašus ir lankytis klubuose). Sugrįžo 2005-ais (aš irgi toks būsiu užaugęs).

Tačiau man nepatinka laukti 40 minučių (11 gabalų), kol galiausiai jo selekcijoje išnirs įdomesnis posūkis (kai visas kompaktas trunka 75 minutes ir jame 19 numerių).

[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/Architectural_-_Looking_ahead.mp3] Architectural „Looking Ahead“

 

Mačiau, kad paštininkė atnešė jubiliejinę Watergate X kompiliaciją. Spėju, ir ja nusivilsiu. Papasakosiu po savaitgalio.

Bangos Šviežia

2 Replies to “Berghain 6 – nuobodyn”

Leave a Comment

Your email address will not be published.