Foto: D.Jurevičius


Gruodžio 10 d. (penktadienį) 21 val. Kablio vaiduokliu pasipuošusiame požeminiame klube XI20 (Kauno ir Aguonų gatvių sankirta) pristatoma nauja audiovizualinės poezijos ir eksperimentinės muzikos grupės AVaspo (Audiovisual Asp of Poetry) programa, varijuojanti tarp japonų ekspresionistinio psichodelionio roko ir sauso vokiško minimalizmo, apipinto koliažiniais 80-ųjų metų sintezatorių garsais.

Šįsyk poetinė programa skirta naujo, lapkričio mėnesio pabaigoje pasirodžiusio albumo Niagara pristatymui. Jame – muzikos ir tekstų sampynoje nagrinėjamos asmeninio (ir viešojo) nesusikalbėjimo, karo ir taikos, vizualios kultūros ir populiarios žiniasklaidos priemonių įsigalėjimo, meilės ir tolerancijos įvairioms jos formoms, temos. Antra vertus, visada galima tiesiog klausytis ir panirti į hipnotizuoajančias poetės ir dramaturgės Gabrielės Labanauskaitės eilučių bangas.

Grupė AVaspo skaičiuoja trijų metų istoriją, o pernai išleistas dvigubas cd/dvd albumas Nėra okeano rodytas Lietuvoje, Ukrainos bei Vokietijos trumpametražių filmų festivalių konkursinėse programose ir Italijos galerijose.

AVaspo savo muzikiniais eksperimentais visada manevruoja tarp kino, teatro bei muzikinių scenų. Instrumentinėmis kompozicijomis garsinę tokius klasikinius filmus kaip Metropolis, Minia ir kt. per įvairius kino festivalius, toliau drąsiai eksperimentuoja ir klampius muzikinius ritmus pritaiko ne tik kinematografijos, bet ir šokių aikštelėje.

AVaspo sudėtis:
Gabrielė Labanauskaitė (tekstai, vokalas)
Vladas Dieninis (būgnai, perkusija, semplai)
Rytis Koreniukas (sintezatorius, lūpinė armonikėlė, balsai)
Aivaras Ruzgas (sintezatorius, programavimas)
Pavelas Kostiukovas (gitara)

Gruodžio 10 d. (penktadienis) – 21 val. – Kablio vaiduokliu pasipuošęs požeminis klubas XI20
Iėjimas/parama atlikėjams: 10Lt

Po pristatymo – kosminė AVaspo Instrumental programa.

Vakaro metu turėsite galimybę įsigyti naują albumą kompaktinės plokštelės pavidalu.

Suru.lt praloš du pakvietimus vienam asmeniui sukūrusiam gražiausią keturių eilučių mintį apie AVaspo ir Niagarą Suru.lt Facebook paskyroje.
Nugalėtojas bus paskelbtas penktadienį (gruodžio 10 dieną) 12 valandą.

Afiša Bangos Konkursai

One reply to “Pakvietimai į AVaspo „Niagara“ pristatymą”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *