Inga_Jankauskaite_tit

„Zero 2“ kūrybinė grupė gaidžio nestumia, nes jie žino bliat, kada ir ant ko trupint batoną, todėl dar filmui kino teatruose nė nekvepiant (premjera kitų metų sausio 8 d.) visus jau pradeda užpisinėt nuolatiniu piaru. Kartais tas piaras būna ne mažiau dalbanūtas, nei kad pristumiant kokius nors eilinius gandoniškus užsieninius filmus, tačiau kartais jis nučiulpia taip, kaip to nepadarytų achujieniausia sostinės kurva. Karočė, nepisiu daugiau čia jums smegenų ir  trumpai pasakysiu: 99% lietuviškų filmų posterių iki šiol buvo tokia didžiulė subinės skylė, kad jai nebūtų baisu šikt britvom. Todėl atsiųsta krūva „Zero 2“ plakatų mane tikrai maloniai nustebino.


Visų pirma, jų, matuojant lietuviškais mastais, yra dafiga. Antra, jie nešabloniški. Ir trečia, pažiūrėjus į juos, iškart pakvimpa šūdžurnaliu „Žmonės“, o ant šio palot – tikrai ne nuodėmė. Zajabys, chebryte (ypač Martynai Birškau ir Pauliau Makauskai), ir toliau taip! Tik jobaną „Alitos“ ženkliuką mėgčiau nujabašint nachui…


Inga Jankauskaite

Inga Jankauskaitė

Vytautas Sapranauskas

Vytautas  Šapranauskas

Ramunas Rudokas

Ramūnas Rudokas

Hoon Chun

Hoon  Chun

Vedamasis

„Vedamasis“ – taip pavadintas prie emailo prisabačintas failas, turbūt reiškiantis, kad čia pats glavniausias posteris. Deja, jis tipiškiausias lietuviškas ir, todėl, pats gaidiškiausias.


P.s. Tiems kurių jautrią sielą užgavo keletas nenorminės leksikos elementų, rekomenduoju nepagailėti laiko ir pažiūrėti porą filmukų.


Ištrauka iš pirmojo „Zero“


Ramūno Rudoko trumpas interviu apie „Zero 2“

Ašaros Kinas Sūru

4 Replies to “Apie „Zero 2“ posterius be cenzūros”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *