Viena ranka didžėjus, kita – dizaineris, aršios leidyklos LeaveLate savininkas ir šiaip visomis prasmėmis smagus vaikinas Aout6 švenčia gimtadienį. Proga tokia ryški, kad Woo jai užleidžia visą klubą. Fanfaros, petardos, bombos ir granatos čia šaudys rugpjūčio 20-ąją, o visi drauge gimtadienio svečiai rėkia Suck My Birthday.


Aout6 pasistengė, kad vakaro programa būtų kiek įmanoma draugiškesnė ir tuo pačiu tarptautiškesnė. Gimtadienio suckerių rinktinę sudarys septyni trijų šalių atstovai – vokietis Mmmathias, du LeaveLate“ savo kūrinius leidžiantys prancūzai Reworks ir The Footloose, purvinų šokių pradininkas Lietuvoje Manfredas, sportiškiausias mūsų duetas The Sneekers ir, žinoma, visais medaliais pasipuošiantis Aout6.


Vokietijos vakaruose gyvenantis Mmmathias anksčiau itin stropiai kūrė hip-hop muziką įvairiems savo šalies atlikėjams, o dabar diskotekose šluoja visus electro ir atstovauja britų kompanijai Street Beats. Didžėjus mėgsta plakti roko ir reivo bootleg’us ir šiuo metu gyvena lagamininėmis nuotaikomis – beveik iškart po Woo šventės jis surengs turą po Australiją.


Tėvynainį Danger po Azijos klubus ką tik lydėjęs Reworks, kaip ir šventės kaltininkas, yra ne tik aršus didžėjus, bet ir ir grafikos dizaineris. PNTS Studio įkūręs prancūzas jau turi išankstinę dovaną – jis yra labai šlapios Suck My Birthday skrajutės autorius.


The Footloose Londono rajono Shoreditch naktinėtojams pažįstamas kaip aktyvus sienų ir kaulų drebintojas. Vasarą jis Anglijos sostinei suteikė kiek ramybės ir poilsiavo Prancūzijoje. Įrašų sudėti, žinoma, nebuvo kada – The Footloose grojo ir gimtinėje, ir Šveicarijoje, tad dabar yra ne tik gražus, bet ir turtingas.


Užkietėjusiems Woo gyventojams greičiausiai jau žinoma, kad Aout6 gimtadienis bus paskutinė klubo diskoteka prieš trumpas kosmetines atostogas. Kartu tai ir viena paskutinių progų kaip reikiant driokstelti šią ypatingai stogus visiems kilnojančią vasarą. Kaip sutalpinti visus sveikintojus, dar planuojama.

Iki 1 val. nakties (arba visą naktį su skrajute) rugpjūčio 20-ąją mokėsi 10 Lt, vėliau – 15 Lt.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *