Antrasis mini interviu su Sina.

2013-06-12      2 KOMENTARAI  

SinaSina. – antrus metus iš eilės Sūpynių festivalyje grosiantis veikėjas iš Belfasto. Smagu, kad ne tik lietuviai, bet ir užsieniečiai grįžta į čia groti. Kiek ir kokių remiksų Barry Gordon per metus prikepė, kokius įspūdžius išsivežė iš festivalio pernai ir kaip jaučiasi grodamas live – skaitom žemiau. Ir primenam, kad Sina. Sūpynėse pasirodys MAŽIAU < LESS steidže.

Taigi praėjo vieneri metai… Ir tu vėl grįžai. Sveikas sugrįžęs!

Ačiū! Esu labai pamalonintas antrus metus iš eilės pakviestas į jūsų nuostabų festivalį – tai tikrai buvo vienas iš ryškiausių 2012 metų įvykių mano gyvenime.

Ar organizatoriai tavimi gerai pasirūpino, todėl tu nebebijai tų tamsių miškų ir to, kas juose slepiasi?

Organizatoriai labai puikiai manimi pasirūpino pernai. Atradau, kad nebuvo ko bijoti tuose miškuose, ten tik mieli lietuviai, gerai leidžiantys laiką!

Neseniai buvai paprašytas remiksuoti vieno iš savo mėgstamų atlikėjų Sun Glitters gabalą. Sveikinam su tuo. Ar norėtum remiksuoti kažkurių kitų kūrėjų darbus?

Dėkui! Buvau pagerbtas remiksuoti Sun Glitters ir tikiuosi klausytojams tai patiks. Man patinka remiksuoti kitų atlikėjų gabalus, bet šiuo metu darau su tuo pertrauką, kad pats sukurčiau daugiau originalios muzikos.

Kuo užsiimi dabar? Nauji įrašai? Sunku surasti informacijos apie tai. Kur tavo paslėpti perliukai?

Paskutiniuosius metus daugiausiai dariau remiksus ar kontributinau į įvairias kompiliacijas. Turiu keletą relyzų, išleidžiamų šiemet, vieną jau paruoštą EP. Aš tik laukiu, kol leiblas tai prastums – šie dalykai užtrunka.

Alus ar viskis?

Neabejotinai alus, viskas gali virsti šiek tiek crazy su viskiu!

Beje, kaip praėjo tavo pirmasis gigas Londone? 

Buvo puiku, tikrai mėgavausi tuo ir publika, panašu, jog taip pat!

Ar dabar jautiesi labiau užtikrintas grodamas gyvai?

Taip, kuo daugiau gigų groji, tuo labiau pasitikėjimas auga ir tuo labiau gali išmokti atsipalaiduoti ir tuo mėgautis.

Ar stebi publiką tuo metu, kai groji?

Karts nuo karto pažiūriu, ar žmonės jaučia muziką, tiesa, daugiausiai visgi koncentruojuosi ties tuo, ką darau aš – stengiuosi gerai groti ir visko nesugadinti, haha!

Kai groji, koks tavo mėgstamiausias gabalas priversti publiką judinti klubus?

Tai greičiausiai būtų Just Shoot iš mano EP From Love To Dust, tai nėra vienas mano populiariausių kūrinių, bet jis turi tokį grūvą ir visada priverčia žmones judėti!

Skaičiau, kad tavo mėgstami 2013 metų įrašai yra Jai Paul miksteipas ir Lapalux albumas. Neblogas pasirinkimas! Turi kažką pridėti? DJ Koze, Lusine ar galbūt Tory Y Moi darbai?

Naujas Baths albumas Obsidian nunešė galvą, tikrai tamsus ir netikėtas! Taip pat mėgstu Toro Y Moi albumą, bet negirdėjau DJ Koze ar Lusine, būtinai paklausysiu.

Jeigu galėtum sukurti garso takelį bet kuriam filmui, koks filmas tai būtų ir kodėl?

Manau, jog mėgstu daug prodiuserių, bet mėgčiau sukurti garso takelį tikrai kietam sci-fi filmui, tokiam giliam kaip Moon, kuriame vaidino Sam Rockwell, žiauriai patiko tas filmas!

Ar pasiliksi Sūpynėse po savo grojimo paklausyti kitų atlikėjų ar pasitrinti su lietuvių mergom, o gal draugiškai futbolo partijai?

Niekada per daug nesidomėjau futbolu ar kita sporto šaka (esu per didelis muzikos nerdas!). Tiesiog noriu pasimėgauti oru ir gražiu kraštovaizdžiu bei paklausyti tokių atlikėjų kaip Nocow ir Silent Dust.

Bangos Interviu Sūru

2 Replies to “Antrasis mini interviu su Sina.”

Leave a Comment

Your email address will not be published.