Answer Code Request – tiems, kas mėgsta Marcel Dettmann ir Shed

2014-08-06        

Answer_Code_Request_-_Code

Buvo laikas, kai Ostgut Ton leiblas, kartu su visu Berghain klubo skambesiu, buvo nusmukę žemyn ir labai nuobodūs. Bet panašu, kad Berlyno flagmanai vėl atsigauna ir vėl moka man įtikti. Answer Code Request pataiko ne taip taikliai, kaip Tobias., bet pakankamai arti.

Debiutinis ACR albumas Code klaidžioja tamsiais techno tuneliais, kartais užsukdamas į break beat, idm ar detroit „kambarius“.

Answer_Code_Request_-_Code_promo

Nereikia būti dideliu žinovu, kad pastebėtum panašumus su šedevralinio Shed albumo The Killer [2012] skambesiu (paklausykit Haul ir By The Bay ištraukas žemiau).

Jaunasis Patrick Gräser (Answer Code Request projekto autorius) paauglystės dienas leido tame pačiame miestelyje kaip ir Marcel Dettmann ar Marcel Fengler. Todėl nestebina faktas, kad jaunuoliai vaikėsi tą pačią svajonę – išgarsėti kaip DJus/prodiuseris dideliame mieste.

Nekeista, kad Patrikas išsigrynino svajones ir išpoliravo skambesį iki tokio lygmens, kad vos po metų nuo pirmo viešo pasirodymo tapo pripažintu atlikėjų tarptautinėje arenoje ir Berghain rezidentu.

Patrick Graser_by_Valerie Haase

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.