anjolie3

Tūkstančių pasaulio vyrų (ir moterų) grožio idealas, misis „tobulos lūpos” Angelina Jolie nei kiek nepanaši į savo koleges Holivude. Norėdama atsipūsti nuo darbų ir kasdienio gyvenimo, ji neseka daugelio žvaigždžių keliais į geriausius planetos paplūdimius ar grožio centrus, nesilaisto šampanu prabangiuose klubuose.


Vakar Angelina pademonstravo, kodėl ji taip tiko vaidintį kapų plėšikę Larą Croft.

anjolie2

Aktorės ramkoms pakluso nediduko Cirrus SR-22 lėktuvėlio, kuriuo, padedama instruktoriaus, apsuko keletą ratų aplink Berbanką (Kalifornija), šturvalas.

anjolie1

Be skraidymo A. Jolie puikiai sekasi ir verslo reikalai. Vis garsėja gandai, kad aktorė pasirašė sutartį su „Emporio Armani“ mados namais dėl reklaminės kompanijos, kurioje yra numatomas bendradarbiavimas su merginų numylėtiniu futbolininku Davidu Beckhamu. Pastarasis drauge su žmona Victoria jau nusifotografavo keliose reklaminėse „Emporio Armani“ fotosesijoje.

beckhams_armani

Kaip į tokias naujienas žiūri ex-spaisė Victoria, lieka tik spėlioti. Tuo tarpu Angelinos vyras Bradas Pittas,  panašu, yra visiškai ramus ir mėgaujasi plieniniu žirgu Los Andželese.

bradp1


Ašaros Kinas

Leave a Comment

Your email address will not be published.