Spiritual_Front_-_Theodor_Bastard

Gegužės 10 dieną, Vilniuje, klubo Propaganda scenoje ant Tauro kalno susitiks dvi Lietuvoje itin mylimos grupės – melancholiško roko, tango ir neofolk muzikantai Spiritual Front iš Romos bei melodingos eksperimentinės word ir trip-hop muzikos atlikėjai Theodor Bastard iš Sankt Peterburgo. Abu kolektyvai gerai žinomi vykusių festivalių Mėnuo Juodaragis ir Kunigunda Lunaria žiūrovams kaip laukiamiausios programos grupės su ypač emocingais gyvais pasirodymais.

Spiritual_Front

Spiritual Front muziką, pačių italų pavadintą dviprasmišku nihilist suicide pop žanru, išgarsino kartu su Ennio Morricone orkestro muzikantais įrašytas albumas Armageddon Gigolo [2006], kurio hitai buvo ekranizuoti italų kino dvasia nufilmuotuose video klipuose. Šiame ir vėliau išleistuose sėkminguose albumuose Rotten Roma Casino [2010] bei Open Wounds [2013] dekadansiškos baladės sujungia roką su kabaretu, elektroniką su akustinėmis gitaromis, lyriką su užvedančiais ritmais.

Spiritual Front penketukas su charizmatiškuoju lyderiu Simone H. Salvatori savo muzikoje atkuria aistros kupiną vesternų ir itališko Pasolinio kino atmosferą, kurią su malonumu vėl atveš į Lietuvą. Karščiausių įvykių metu surengę du koncertus Ukrainoje, Spiritual Front jau ruošiasi kitai koncertinio turo stotelei Vilniuje. Čia Spiritual Front gerbėjų laukia nauja programa ir senos, pamėgtos dainos.

 
Theodor_Bastard

Kartu su italais Vilniuje koncertuosiantys peterburgiečiai Theodor Bastard taip pat gerai pažįstami Lietuvos publikai. Jų muzikoje persipina pačių įvariausių tautų skambesio motyvai – nuo slaviškų iki Artimųjų Rytų melodijų bei ritmų ir nepaprastas vokalistės Yana Veva balsas. Tiek įrašuose, tiek koncertuose Theodor Bastard pasitelkia gausą įvairių tautų ir pačių pasidarytų akustinių instrumentų, kuriuos derina su eksperimentine elektronika. Kiekvienas jų pasirodymas yra išskirtinis, o į Vilnių grupė atvyks su nauja dar nematyta programa.

 
Jungtinis Spiritual Front ir Theodor Bastard koncertas gegužės 10 dieną vyks klube Propaganda, V.M. Putino g. 5, Vilniuje. Bilietus jau platina Tiketa, bilietų kaina – 40-50 Lt.

Spiritual_Front_Theodor_Bastard

http://www.akivarai.lt/spiritual-front-ir-theodor-bastard-koncertas/
http://www.spiritualfront.com/

http://theodorbastard.com/

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.