Kinder, Küche, Kirche, – kažkada sakydavo išmintingieji Ze Džermans apie mergų paskirtį.

Ketveri triukšmo ir siautulio metai Vilniaus senamiestyje neprabėgo be pėdsakų. Klubas Woo tvirtai stovi naktinio sostinės gyvenimo epicentre ir yra pasirengęs atlaikyti gimtadienio fiestą. Keturios žvakės prie įėjimo į klubą degs lapkričio 20-ąją, o viduje svečius pasitiks išskirtinai moterų ruošiama muzikos ir vaizdo programa iš Lietuvos ir Rusijos.

Kodėl moterys? Todėl, kad be jų apskritai negalėtų vykti jokia šventė. Kas gi pasirūpins kvietimais, dekoracijomis, balionais, mišraine, tortu ir vienkartinėmis stiklinėmis? Kas priims dovanas, pamerks gėles ir į taksi susodins ilgiausiai užsibuvusius svečius? Viso to Woo gimtadienyje nebūtinai prireiks, bet geriau apsidrausti. Ir daryti tai užtikrintai! Todėl gimtadieniui diriguos iš viso net aštuonios dailiausios gamtos sukurtos lyties atstovės.

Muzikinį šventės paradą pradės – devintajame dešimtmetyje įstrigusi sudužusių širdžių gelbėtoja Aldona, rečiausio kalibro įrašais žongliruojanti Deficitas ir radijo eteryje gyvenančios bei viena be kitos net į tualetą neinančios SiSi merginos. Muzikai akomponuos judančių vaizdų meistrė Vesta Mistake.


viena pasigyrė „mano vardas – Naktinė“, tuo metu kai Personos gėrė degtinę


Lietuvaitės vakarinę pirtį kurs iki pirmos valandos po vidurnakčio. Tada – metas svetėms iš pramogų sostinės Maskvos. Tai – Yuka, Ryba ir Hanna, atstovaujančios krūvai leidyklų ir susivienijimų bei prigrasinusios atvežti katilą margiausios elektronikos.

Yuka – savo didžėjos karjerą pradėjo diskotekoms atšiauriame Sibire, bet jau dvylika metų muziką visam pasauliui transliuoja iš Maskvos. Jos kūrybą leidžia Fullpanda ir Pro-Tez, groti ji skraido į Paryžių ir Berlyną, o su antrąja Woo viešnia – Ryba – ši mergina Maskvoje palaiko vakarėlių seriją Habits Die.

Dub techno, house ir dar platesniuose elektronikos vandenyse nardanti Ryba gerai žinoma ne tik kaip didžėja, keliaujanti po artimąją Europą ir JAV, bet ir kaip Lietuvoje puikiai pažįstamo rusų dueto SCSI-9 partnerė, įdainavusi keletą jų kūrinių.

Hanna savo kolegių lauks Vilniuje. Čia ji gyvena dabar, o pastaruosius dvejus metus lakstė po užsienius grodama įvairiu paros metu ir įvairaus dydžio minioms. Nėra tokios publikos, kurios šokti nepriverstų ši stilinga ir charizmatiška rusaitė!

Dovanų sąrašo Woo nepateikė, bet jo viršuje puikuojasi vienintelis noras – pilna šokių aikštelė nuo sutemų iki aušros. Klubo sienas, grindis, lubas ir barą sveikinti lapkričio 20-ąją bus galima jau nuo 22 val.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *