Abstract Dimensions_Naibu

Kas bendro tarp Beatles ir drum’n’bass? Paryžietis Robin Leclair, geriau žinomas kaip Naibu, pasakytų, kad tikrai nemažai. Nuo pat mažens susižavėjęs tiek muzika, tiek techniniais jos aspektais, Robin pasaulis pasikeitė kai jis išgirdo tėvų paleistą Blue Album. Tuo momentu supratęs, kad muzikoje jį žavi ne tik lyrika, bet ir aranžuotės ir prodiusavimas, nes būtent jie (kaip vėliau prisipažins, suvokęs jau turint subrendusią ausį) kūrė ypatingą klausymo patirtį.

Į muzikos pasaulį žengęs per pomėgį kurti filmus, visada norėjęs pats daryti garso takelius ir vedamas smalsumu, kaip ir iš kur savo kūriniams semplus traukia jo mėgstami Krush, DJ Shadow ar Mr Dibbs. Nuolatinis alkis naujai muzikai ir garsams atvedė iki dramnebeiso stabu tapusio Photek Ni Ichi Ten Ryu. Tuo metu jau kūręs savo garsus Robin netrūko užkibti ant greitesnių laužytų rimtų su sinematiniais prieskoniais. Savitas skambesys buvo greitai pastebėtas žinomesnių leidyklų ir nuo 2007 metų sekė virtinė leidinių, tarp kurių galima paminėti plokštes tokiems grandams kaip Fokuz, Creative Source, Horizons, Paradox Music ar Subtle Audio. Keturi soliniai albumai, daugybė singlų bei kolegų pripažinimas kaip vieno muzikaliausių prodiuserių scenoje – viskas žada neeilinę naktį.

Svečiui talkins nedažnai Lietuvoje sutinkama vietinių galvų kombinacija: Kablio ir Eternia Music leidyklos honcho Intakx, EightySix vedlys ir ypač laužytų ritmų specialistas Jaskin, bei nusipelnę dramenbeiso konosieriai Rhodopsin ir Zonteeque. Net jei bobų vasara neatneš gerų orų, Perone rugsėjo 9 d. turėtų būti tikrai karšta.

Suru.lt suteikia progą laimėti du kvietimus (sau ir jam/jai) į šį renginį. Jums tereikia pažymėti („užtaginti“) draugą, su kuriuo eisite į Peroną, komentuojant atitinkamą įrašą Suru.lt fajeboko paskyroje.

Nugalėtojas paaiškės burtų keliu. Jam atiteks abu kvietimai.
Konkursas vyksta iki trečiadienio (rugpjūčio 31 dienos) 13 valandos.

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *