Prieš metus lyg iš giedro dangaus nepažįstama organizatorių grupelė Noiz Inferno į Vilnių numetė beprecedentį grindcore ir hardcore festivalį In’Feast. Ir pirmojo festivalio proga ramia sąžine per vieną vakarą suleido 8 grupes, kurių 6 atsiskraidino. Drąsu, ką?

Ką tik praėjo ir antrasis In’Feast, kuriame buvo išrikiuoti 10 projektų, 9 užsienio, o tarp žymiausių vardų puikavosi danų hardkoro lyderiai Hexis ir rusų slamo scenos vedliai Katalepsy. Stipriai per metus smogę Noiz Inferno dabar planuoja dar toliau ir kovo mėnesį surengs du koncertus Vilniuje, kuriuose sustos turuojantys Wiegedood, o vėliau prancūzų juodmetalio žvaigždės Celeste.

Wiegedood – vieni iš Amenra chebros. Groja nedurną, nelėkštą, rimtą juodmetalį ir jau kitą mėnesį išleis trečią albumą po Century Media sparnu.

Turite puikią progą laimėti du kvietimus į kovo 22 dienos renginį. Jums tereikia pasidalinti patikusiu Wiegedood kūriniu ir pažymėti (užtaginti) draugą, su kuriuo eitumėte kartu. Tai darykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt facebook paskyroje.

Konkurso nugalėtojas paaiškės burtų keliu.
Konkursas vyks iki kovo 19 dienos, 19 valandos.

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *