10 suru

Vizualiniai srautai  publikacijų ciklas, kuriame post-žurnalas Sha:▽:Ah apžvelgia labiausiai dėmesio vertus hypnagogic pop, chillwave, underground hip-hop, witch house, beats ir post-punk video klipus.

Panašu, kad 2013ieji gali tapti skambių sugrįžimų metais. Balandžio gale prie Planningtorock, Cold Cave, Blouse ir Tricky prisijungė Austra, po metų tylos pristatę garsus ir vaizdus iš ateinančio leidinio. Naujasis darbas ne tiek steriliai mistiškas kaip ankstesni kūriniai, Home yra labiau intymus Katie Stelmanis pokalbis su klausytoju. Tačiau tai veikia kaip puikus aperityvas netolimoje ateityje laukiantiems kūriniams.

KLP arba Kristy Lee Peters buvo žinoma tik iš kolaboracijų su Chairlift, Lykke Li ir Pnau. Anti-kontrkultūrinis singlas Revolution yra pirmasis ir daug žadantis australės solo darbas.

Mažiau nei prieš metus į alternative hip-hop vandenis įsiveržęs/usi Mikki Blanco iškovojo vietą tarp aktyviausiai mūsų sekamų projektų. Naujajame Danny Sangra režisuotame klipe Mikki atsiduria kreivo neo-noir filmo sete.

Spalvingi ir cukriniai psichodeliniai tripai gali turėti netikėtų ir tamsių posūkių, ypač maišant su Montrealio dreamgaze projekto No Joy garsais.

Butterclock balsas geriausiai yra atpažįstamas iš witch-house pionieriaus oOoOO kūrinių. Tačiau paskutiniu metu Laura Clock pradėjo žengti vis tvirtesnius savarankiškus žingsnius, to rezultatas – antrasis klipas iš puikaus debiutinio First Prom EP.

Mistiniai simboliai ir elegantiška tamsa – niekas kitas taip intensyviai nevirpina mūsų vizualinių receptorių. Jaunasis australų prodiuseris Flume stilingai ir efektingai atskleidžia tamsesnę savo kūrybos pusę.

Intensyvus minimalizmas, dvelkiantis iš naujojo King Midas Sound kūrinio, tinkamoje stadijoje galėtų visiškai užvaldyti sąmonę su kūnu. Saulėlydis, penkios minutės prieš gilaus miego stadiją…

Alpėse nufilmuotas SOHN naujasis klipas minimalistinėmis priemonėmis atskleidžia gamtos cikliškumą, kelionę lydint šilkiniu atlikėjo balsu.

Sakramento shoegaze projektas Sister Crayon balandžio pabaigoje pristatė naująjį klipą tituliniam paskutinio EP kūriniui Cynic. Pastarasis video darbas, tobulai pratęsia šaltą, magišką ir raganišką ankstesnių projekto klipų istorijos liniją.

Airių dream-pop duetas Young Wonder naujausiame savo single Time prie vokalų pakvietė Darraghą Nolaną iš Sacred Animals. Kūrinys ir klipas puikiai vienas kitą papildo daugiasluoksnėmis, persipinančiiomis spalvų, garsų ir emocijų atmosferinėmis paletėmis.

 

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *