„OMG OMG HARRY IS BACK“, – klykdami griebiame į rankas kalendorių, atsidarome kompiuterių beigi išmaniųjų telefonų dienotvarkių tvarkykles ir jose visa kaip pasižymime taipogi užsiremaindiname lapkričio 19 dieną – tada į pasaulio ir Marijos šalies kino teatrus sugrįš Hario Poterio ir Valdovo Voldemorto kova, kuri žada būti tokia tamsi, niūri ir įtempta, kad filmo kūrėjams teko rimtai susirūpinti, ar pavyks gauti PG-13 reitingą, kurio ankstesnės Poteriados ekranizacijos nėra peržengusios.


„Haris Poteris ir Mirties relikvijos“ („Harry Potter & The Deathly Hallows“) – septintoji ir paskutinė J.K. Rowling knyga. Skaičiuodama pelną po„Haris Poteris ir Netikras princas“ sezono, „Warner Bros.“ kinokompanija negalėjo praleisti dar vienos progos neblogai pasipelnyti, todėl, pareikšdama, kad paskutinė ekranizacija bus ypatingai artima knygai, nusprendė šią istoriją papasakoti perskirdama ją į du filmus. Žiūrime treilerį ir pradedame jausti didžiulį alkį, kurį mažiausiai porą kartų malšinsime už 5 mėnesių.

Beje, jau perskaitę septintąją knygą turėtų pastebėti, kad treileryje vaizduojamos filmo ištraukos priklauso ne tik pirmajai daliai, pasirodysiančiai rudenį, bet ir antrajai, kurios sulauksime kitų metų vasarą.

Ašaros Kinas

3 Replies to “Viliotinis: „Haris Poteris ir Mirties relikvijos“”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *