Labas.

Esu graži ir protinga. Ir įdomi. Bent jau taip sako aplinkiniai. Dainuoju chore. Mėgstu teatrą. O tie vaikinai, kurie man patinka, nekreipia į mane dėmesio. Turiu daug draugų dar nuo studijų laikų. Jie visi vienas po kito poruojasi ir gyvena laimingą šeimyninį gyvenimą, o aš taip ir lieku visų geriausia draugė…

Pingvinas_1

Neseniai susipažinau su vienu vaikinu. Jis jaunesnis 8 metais. Mes turim daug bendrų interesų, bet po poros mėnesių pastebėjau, kad jis manęs pradeda vengti.

Nedaktare, buk geras, atsakyk šįkart rimtai, nesiūlydamas nieko žudyti.


   Brangi skaitytoja,pingvinas_is_bibliotekos

Sunkus uždavinys man skirtas. Pirmiausia – netikiu, kad esi graži ir protinga. Na gerai, jei jau esi tokia, ir neturi vaikino, tai gal visgi ne tokia tu ir įdomi? O gal tu per daug protinga? Skaitant, kaip tu save apibūdinai, man prieš akis iškilo bibliotekininkės vaizdas: sausa, gal ir graži, bet atrodo it medinė. Choras? Tebūnie tai kažkam įdomu, man – ne. Teatras? Gal. Esi visų geriausia draugė? Tai kodėl netapai geriausia bent jau vieno iš jų mergina? Nežiūrėjai Beverli Hilso? Ten visi draugai su visais… Na, tiek to. Gana analizės, eikime prie patarimų.


Jei jau baigei studijas, vadinasi esi pakankamai subrendusi normaliai draugystei. Susiradai vaikiną, kuris tau patinka? Gerai. Tada viską supaprastinant atskleisiu tau, kokių trijų dalykų vaikinai nori iš merginos:


Pingvinas_seksas

1. Sekso. Banalu, bet tiesa. Netikėk vaikinu, kuris pirmo pasimatymo metu skelbiasi norįs pažinti tavo vidinį pasaulį. BULLSHIT! Aišku, tai bus svarbu vėliau, bet pradžioj jam tavo vidinis pasaulis rūpi tiek, kiek jį gali patyrinėti savo varpa.

  

  

  

  

  pingvinai_daro

2. Pasididžiuoti tavimi prieš draugus. Taip, čia sunki užduotis, bet jo draugams turi išmokti įtikti bei patikti. Jei jie nuspręs, kad tu jam per prasta – tau šakės. Taigi, būdama su jo draugais gali pradėti mokintis apgaudinėti žmones – pravers gyvenime. „Domėkis“ jų hobiais, „nuoširdžiai“ stebėkis, kai jie pasakos apie savo darbus, mašinas ar kompus. Daryk viską, kad patenkintum gležną mūsų, vyrų, ego. Kai jis susitiks su draugais, o tie paklaus , kodėl nepasiėmė tavęs – žinok,  tikslas jau arti.

 

  


  

  

 pingvinas_namie3. Namie su tavim jaustis, kaip pas mamą. Palikim ramybėj Froidą, ir nesileisdami į psichologiją priimkim tai, kaip aksiomą. Namie tu turi būti rūpestinga, mokėti gaminti ar bent jau žinoti, kur užsisakyti maisto. Jei esi feministė ir visa tai tau skamba, kaip nusižeminimas – įsigyk katę ir vibratorių. Tai daug lengvesnis būdas patirti švelnumą ir pasitenkinimą. Tiesa, visa tai galioja iki miegamojo durų.
Viskas aišku? Gerai išmok šias tiesas. Eksperimentuok. Būk žaisminga. Jei kažkas nesigaus, ar persistengei – kreipkis į daktarą. Arba Nejį. 

 kietas_pingvinas


Folkas

2 Replies to “Vienišas pingvinas”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *