Alternatyvaus roko muzikos grupė Sraigės Efektas ruošiasi įsimintiniausiam karjeros koncertui ir pristato naują vaizdo klipą dainai Tu kalbi tartum jūra, režisuotą Mariaus Paplausko. Klipe ypatingus vaidmenis sukūrė vieni geriausių šiuolaikinio šokio šokėjų – Auksinio scenos kryžiaus laureatas Mantas Stabačinskas ir Šiuolaikinio šokio asociacijos pirmininkė Agnietė Lisičkinaitė.

Režisierius pasakoja, jog nors kuriant vaizdo klipą grupė jam suteikė visišką kūrybinę laisvę, tačiau tai užduoties nepalengvino – laisvė kartais klaidina, verčia eiti į akistatą su asmeninėmis atsakomybėmis.
„Pasiklioviau pačia daina, jos žodžiais, bandžiau juos interpretuoti iš kelių pusių, taip pat dainos atmosfera ir intensyvumu. Didžiausias iššūkis buvo kaip įmanoma labiau pasipriešinti esamam dainos intensyvumui ir vaizdų seką, energetiką paskirstyti kaip įmanoma tolygiai“, – sako Marius Paplauskas.
Jis tikina, kad iš vaizdo klipo dainai Tu kalbi tartum jūra žiūrovas pasiims tai, ką norės pasiimti.

„Norėčiau, kad žmonės atrastų savo paties interpretacijas. Jei neras ten nieko sau, tai pamatys du nuostabius šokėjus ir jų audrą, į kurią įsuka Tu kalbi tartum jūra kūrinys“, – tikisi Marius Paplauskas.

Grupė atskleidžia, jog vaizdo klipe ir dainoje, kurios tekstas – poeto Aido Marčėno žodžiai, gerbėjai išvys ir išgirs tiek emocijų sprogimą, tiek detalėse slypintį grožį.

„Ši daina – apie nuolatinį virsmą. Ją skirčiau visiems, pavargstantiems nuo įtampos, ramybės ieškantiems vandenyje – nerimastingoje jūroje ar tykiai tekančioje upėje“, – sako gitaristas Laurynas Kamarauskas.

Kūrinys gegužės 6 dieną gyvai nuskambės legendomis apipintoje Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje, kurioje Sraigės Efektas kvies susitikti vizualiai, garsinei ir emocinei patirčiai – pamatyti iš naujausio grupės albumo Tik ėjimas garsų gimusius paveikslus, susipažinti su jų sukūrimo technika bei išgirsti naujai skambančius šio albumo kūrinius gyvai.
„Kviečiame žmones nusiteikti geram realybės garso takeliui bei judesiui, kuris papildys garsą“, – tikina Laurynas Kamarauskas.

Prie grupės Sraigės Efektas tik šiam koncertui prisijungs šiuolaikinio šokio šokėjai specialiai šiam vakarui ruošiantys išskirtinę, grupės kūriniams skirtą choreografiją.

Be to, turite galimybę laimėti du kvietimus į šį koncertą. Jums tereikia pasidalinti mėgstamu Sraigės Efektas kūriniu (nuoroda) ir pažymėti (užtaginti) asmenį, su kuriuo kartu eisite į koncertą. Tai darykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt facebook paskyroje.

Konkursas vyks iki pirmadienio, gegužės 2 dienos 21 valandos. Nugalėtojas paaiškės burtų keliu. Jam atiteks du kvietimai į renginį.

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *