The Field trečią kartą

2011-09-05      3 KOMENTARAI  


Gyvena Švedijoje toks bičas vardu Axel Willner ir neatnaujina savo puslapio.
Tam tikruose ratuose jis yra labiau žinomas kaip projekto The Field autorius (prieš porą metų netgi pavyko su juo persimesti trim klausimais). O šiandien jis jau turi paruošęs trečią albumą, kuris vadinsis Looping State of Mind ir pasirodys spalio 24 dieną po (kaip visuomet) Kompakt vėliava.

Tie, kas klausėsi primų švedo albumų – jau iš pavadinimo supras, kad ryžas ir vėl paskendęs kilpose.

Tiesą pasakius, naujas darbas praktiškai niekuo (išskyrus viršelį, patys matote) nesiskiria nuo pirmų dviejų. Ne toks fantastiškas, kaip From Here We Go Sublime [2007] ir neprastesnis už Yesterday and Today [2009]. Dažniausiai (beveik visi 7 albume esantys) gabalai prasideda prismaugtu intro (kaip pro senovišką magnetofoną) ir po minutės-dviejų paduoda išganingų žemų.
Nuspėjama iki skausmo, bet kaip veiksminga.

Taip tęsiasi pirmus 5 gabalus, t.y. 47 minutes (tik jokiu būdu nepagalvokit, kad nuobodu; taip, veiksmo mažoka, bet hipnotizuoja atsakančiai). O pabaigai Axelas palieka du lėtesnio tempo numerius, iš kurių bent vienas, mano galva, turėtų atsidurti Pop Ambient 2012 kompiliacijoje.

 

P.S.
Be to, kad šiemet Kelno kulinarai jau paleido iš kepyklos nuostabų (neseniai Vilniuj besisvečiavusių) GusGus albumą apie arklius, tai dar papildomai leidžia pasiklausyti viso naujo (out 2011-09-12) Gui Boratto albumo III.

Bangos Šviežia

3 Replies to “The Field trečią kartą”

Leave a Comment

Your email address will not be published.