The KVB _-_Of_Desire

Mistiška trijų raidžių santrumpa slepia britų dark-wave atlikėjus – Kat Day ir Nicholas Wood. Pirmą kartą apie juos išgirdau, berods, būtent vieno iš suru.lt kolegų dėka. Redakcijoje tamsūs tamsių žmonių darbai niekada nelieka nepastebėti.

 Juolab, kad The KVB – išties darbštus duetas: nuo 2011 iki dabar spėjo įrašyti šešis albumus, krūvą singlų ir EP. Of Desire – albumas, įrašytas Geoff Barrow leible Invada. Žmonės kalba, kad Geoff kilniaširdiškai grupei davė savo studiją ir leido prasinešti per jo asmeninę kolekciją. Ir tai jaučiasi. Be to, dainų pavadinimai taip pat nedviprasmiškai išduoda grupės gotiškus polinkius – White Walls, Night Games, In Deep, Silent Wave, Awake, Mirrors. Gerai, kad iki Junior Boys dainų pavadinimų fantazijos stokos – dar tolokai.

Iš esmės albume vyrauja tamsoka monotonija, minimalūs sintezatorių garsai bei nešvarios vokalo nuotrupos ir užuomazgos. Jeigu tai būtų kokio nors filmo garso takelis, įsivaizduoju WWII, priešo teritorijoje įstrigusį būrį ir persismelkusią mirties, dramos ir nevilties atmosferą.

goth put people off, let's call it shoegaze
goth put people off, let’s call it shoegaze

Vienintelis dalykas, kurio pasigendu klausydamas albumą – daugiau jėgos ir dinamiškumo. Bet, spėju, jog to tikrai nebuvo grupės planuose. Samanojam, nesustojam.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.