Oras darosi pats tas pasivaikščiojimui: +5 ir šlapia. Tiek vakar, tiek šiandien buvom smagiai pakrušti kritulių iš dangaus. Vis daugiau kolegų taškosi savo nosies sekretais, nepaisydami sveikųjų žvilgsnių, sakančių tik viena: p**nk namo su savo snarglais…

Dabar pats laikas stiprinti organizmą ir patraukti į sporto klubą. O ten, kaip žinia, puiki terpė sutikti  merginą, kuribus apsirengusi privalumus paryškinančiomis rūbų skiautėmis.

O kaip suprasti, kad mergina sporto salėje domisi ne tik treniruokliais, ir tie žvilgsniai reiškia šį tą daugiau, nei “Dieve, ta štanga tikrai vargšiuką prispaus…”?

Į pagalbą pasitelkime kūno kalbos žodžius.

 

Akių judesiai. Stebėk jos akių judesius. Jei ji besitreniruodama pastebėjo patinkantį vaikiną, ji labiau susitelks į savo judesius ir pradės dažniau žiūrėti į veidrodį. Jei tu pradėsi stebėti jos atspindį veidrodyje, užuot spoksojęs tiesiai, tai bus mažiau intymu. Ji psichologiškai jausis “saugiau”, todėl greičiau galėsi pagauti jos “atsipindžio” žvilgsnį.

 

Subtilūs žvigsniai.  Jei manai, kad jai patinki, ir pajutai į tave nukreiptą jos žvilgsnį, susikoncentruok toliau ties atliekamu pratimu. Tik baigęs seriją gali į ją pažiūrėti ir nusišypsoti.  Jei ji staigiai nusisuks – reiškia suprato, kad buvo pričiupta. Jei ir toliau į tave žiūri – greičiausiai ji toli toli ir žiūri visai ne į tave. Gaila.

 

Veido išraiška. Dauguma moterų besitreniruodamos būna itin susikaupusios. Bet jei mes norim kam nors patikti, mūsų veidas įgauna švelnesnių bruožų. Žiūrėk dar ir šypsena tuoj atsiras. Tai didžiausias simpatijos rodiklis. Tai minimalus, bet, visgi, kvietimas. Derėtų nusišypsoti atgal (jei pats to nesupratai, kviečiame užsirašyti į stuobrių akademiją arba privačiai Nedaktaro konsultacijai).

 

Rūpinimasis savimi. Ji sporto salėje, taigi visai suprantama, kad reguliariai šluostysis veidą nuo prakaito. Tačiau jei šie judesiai suintensyvėja, kai tu netoliese –  reiškia ji pradėjo labiau rūpintis, kaip atrodo.

 

 

 

Kimus balsas. Moters balsas pažemėja keliais tonais, kai ji kalba su jai patinkančių vyru. Štai kodėl mums kimus merginos balsas atrodo toks seksualus. Jei pastebėjai šį pokytį jos balse – kiek pažemink ir  paminkštink savo kalbėseną. Tai vadinama veidrodiniu tonavimu ir puikiai padės greičiau sukurti jaukumo ir tarpusavio supratimo atmosferą. Kalbėk užtikrintai ir šiek tiek  šypsodamasis. Dabar svarbiau KAIP, o ne KĄ jai sakai. Šiuo metu jai labiau rūpi, kad pati nenusišnekėtų.

 

 

 

 

 

Ar lankote sporto klubą?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Folkas

3 Replies to “Taisyklė Nr. 7: mergina su hanteliais”

Leave a Comment

Your email address will not be published.